Wpis z mikrobloga

@Zoyav: najśmieszniejsze jest to, że ta nowa "moda" to po prostu wietrzenie magazynów przez firmy z powodu załamania się łańcucha dostaw.
  • Odpowiedz
współczesne nastolatki ubierają się jak robotnik na budowie albo pan zbyszek spod monopolowego


@Zoyav: Ta to jeszcze nieźle wygląda. Jak ja jadę do roboty to 80% nastolatek ma jakieś jasne wytarte jeansy 5x szersze niż ich noga XD i nogawką praktycznie ryją o podłogę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
w restauracji przecież każdy sobie może chodzić jak chce


@Zoyav:

W Kebab Jeruzalem, Maku czy budzie z rybą w Kołobrzegu może tak, w normalnej restauracji z obsługą w centrum miasta kultura nakazuje ubrać się stosownie.

@smk666: w dupie byłeś, byłem w restauracjach z gwiazdką Michelin w Holandii i większość osób było ubranych bardzo "casualowo" xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Zoyav kiedyś to było, teraz to nie ma, moda zła, kobiety się źle ubierają, powinny się ubierać tak jak mi się podoba, a mężczyźni... Mężczyźni też się źle ubierają i w ogóle ta młodzież teraz kolorowy dres do restauracji #!$%@?. Pominąłem coś z tego waszego smętnego boomerskiego #!$%@? w tym wątku?
  • Odpowiedz
w dupie byłeś, byłem w restauracjach z gwiazdką Michelin w Holandii i większość osób było ubranych bardzo "casualowo" xD

@geuze:

XD o #!$%@? dla p0laka wyjście do restauracji na obiad to taki biznes, żeby się pokazać, że w smokingu będzie szedł, beka z ciebie boomerze

@2-aminopirydyna:

Casualowo != w podroworóżowym dresie. Pomiędzy smokingiem a dresem jest cała gama poziomów "oficjalności" stroju i kwestia dobrania tego do okazji. A jeśli ktoś
  • Odpowiedz
czepianie się czyjegoś stylu to dosłownie brak swojego. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Usunelem_Konto: To jest styl? XD Jutro ubiorę garnek na głowę i powiem że taki mam styl. Styl to jest zespół pewnych cech, które pozwalają przyporządkować dany ubiór do konkretnej epoki/okresu/grupy itp.. Tutaj nie ma żadnych cech. Tutaj, po prosu, jest wszystko na #!$%@?. Co więcej, jest to koślawa próba naśladowania zachodu. Zresztą jak od zawsze
  • Odpowiedz
@Zoyav: Ja również nie rozumiem dzisiejszej mody, ale i tak uważałam, że jest naprawdę super, bo teraz każdy sobie nosi co chce i np. jak jest dzieckiem to pewnie nie będzie wyśmiewane za to w szkole jak np. nie stać go na coś co jest akurat modne i drogie. Teraz to dzieciaki ubierają się w ubrania jak z lumpa, no i należy też zaznaczyć, że sporo tych ubrań rzeczywiście z lumpa
  • Odpowiedz
@Zoyav: Pracuję bezpośrednio z szefami firm, które obsługuje moja firma. Choć wchodzę w progi podatkowe, to ubieram się jednak paskudnie. Nie lubię chodzić pod krawatem i w koszulach i ciuchy noszę możliwie najtańsze. Wyglądam tak, jakbym chodził cały czas w tych samych ciuchach (jak Jobbs), bo mam kilka jednakowych kompletów zamawianych hurtowo, skoro lubię je nosić. Nie przejmuję się również tym, że się pobrudzę. To wszystko dlatego, by takim sposobem pozbywać
976497 - @Zoyav: Pracuję bezpośrednio z szefami firm, które obsługuje moja firma. Cho...
  • Odpowiedz
  • 0
@Zoyav laski mają krótkie fryzury i za mocny makijaż w stylu lat 80, a kolesie ten #!$%@?ący fryz z barankiem na przodzie. No nie spodziewałem się, że pojawi się coś gorszego od fryzu na samuraja XDD
  • Odpowiedz