Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Dochodzę do wniosku, że albo ludzie w Polsce są głupi (co do tego jestem coraz bardziej przekonany), albo mamy wysyp ruskich trolli. Trywializowanie użycia przez Rosję broni atomowej jest bardzo szkodliwe. Jest to bariera, której przekroczenie może oznaczać koniec cywilizacji jaką znamy. A niestety wszystko wskazuje, że bariera ta może zostać przekroczona.

#polska #wojna #ukraina #rosja
  • 66
@mathmed: a co mamy robić? Bać się i trzęść? Nuklearna apokalipsa wisi na włosku, ale nic nie możesz z tym zrobić. Jedyną osobą która o tym zdecyduje jest Władimir Putin. Tylko tyle i aż tyle. Wiesz jak się nazywa wymuszanie decyzji politycznych strachem? To jest terroryzm, a z terrorystami się nie rozmawia. Jak zaczniesz robić to co chce Putin ze strachu przed śmiercią to będzie on mógł wymusić na tobie dosłownie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gawronfly: Zgadzam się, obecnie bardziej niż paradoks, wygląda to na konflikt tragiczny.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Konflikt_tragiczny

Ustąpić nie można z pewnością, dalsze brnięcie doprowadzi do eskalacji.

@Omicron: Ja tego w dupie nie mam, ale zgadzam się z wnioskiem, że władze w Rosji powinny się zmienić tak, żeby ich społeczeństwo wyszło spod parasola dezinformacji i propagandy. Reszta powinna sama się unormować.

Wysrywy reszty dzieciaków usuwam, bo nic nie wnoszą do dyskusji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zgubiles_sie_jelonku: @Mtsen: @tuhajbej:
Zgadzam się, nic nie możemy z tym zrobić. Użycie tego rodzaju broni prowadzi ku końcowi Rosję i... całość cywilizacji.
Niestety z ekonomicznego punktu widzenia oparty o usługi i wysokie technologie "zachód" idzie do piachu pierwszy. Ropa, metale, gaz, pola uprawne zapewniają przetrwanie w bardzo trudnych sytuacjach i choć ich ceny lecą na dno, to dalej można tego używać do zapewnienia sobie przetrwania i rozwoju.
Na początku
@mathmed a tak na poważnie to nie wiadomo jaki byłby to atak tak naprawdę. Jeśli bomba jak za 2wś to rzeczywiście #!$%@? globalnie, a jak taktyczne uderzenie małym ładunkiem w cel wojskowy na terenie UA, to tylko rasza miałaby #!$%@?. Więc panikowanie jest po prostu niewskazane. A szerzenie fatalistycznych przewidywań tym bardziej.