Wpis z mikrobloga

@Quarel: @Jarek_P: Mam @Smarek37: mam sds, mam młotowiertarkę. U mnie nawet majstrzy nie chcieli gniazdek wykuwać, bo przesrane w tym betonie (ʘʘ) i tak rozkminiam, że mam do wieszania jakieś karnisze, tv, obrazki, a tymi moimi wiertłami z biedronki, to sobie mogę w nosie powiercić. Jadę zaraz do Castoramy po karnisze i sytuacja się napięła przez to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shimanko:

W amerykańskich "kartonowcach" jak chcesz powiesić obrazek to bierzesz wkrętarkę, przykładasz obrazek, w 5 sekund wkręcasz wkręta i masz obrazek, który będzie wisiał przez 20 lat.

A w Polsce? Pożyczasz trzydziestokilową wiertarę, kupujesz pięć wierteł przeciwpancernych, idziesz do sklepu po czteropak harnasia, wyrzucasz żonę i dzieci z domu, pijesz jednego harnasia na rozgrzewkę, wymierzasz wszystkie otwory z dokładnością do 0,1mm, zakładasz wiertło i odpalasz udar. #!$%@? z siłą wodospadu zapierając
@Shimanko: nie no to z obrazka co tu wkleiłeś to sds także jaki by nie był powinien dać radę nawet na marketowych wiertłach, byle nie lux toolsy z Obi i te biedronkowe to pewnie taka sama plastelina. Ja spokojnie mniejsze otwory 6-8 w wielkiej płycie robię sdsem akumulatorowym, puszki robię nawiercając okrąg i potem już na luzie tanią otwornicą, a jak można kurzyć to flex i kwadrat wycinasz pod puchę na
Panowie, kupiłem na SDS z czterostronną widią, deWalt jakiś drogi model, zobaczymy przy karniszach dam znać :D typek w sklepie mówił, że on też osobiście takie ma do żelbetonu