Wpis z mikrobloga

@kecajek: jeszcze nie grzejemy, bo w sumie 21,5 cały czas w domu mam. Lubi na oknie siedziec i gołębie obserwować. Dałem mu tam leżankę i może spac i obserwować, przyjemne z pożytecznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tej chwili waży około 5.2 kg, a je tak sobie. Kocur bez jajek, tzn. wykastrowany, zachipowany . Ale super ma charakter . Taki wesoły przytulas . On codziennie musi mieć ileś tam minut przytulania, głaskania bo sam się tego domaga . I nie ma zmiłuj się, że jesteś zajęty, musi być glaskanie i koniec. Przefajny jest. Wszędzie go pełno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1665196015ojyyNQCv6xAZaUOKFkhSgq.jpg
@LordDarthVader: Mój kot miał taki okres kilka miesięcy temu, że w nocy był mocno aktywny. Tzn chodził po mieszkaniu, czasami się bawił piłką, skakał po meblach, biurkach. Albo siadał na parapecie okiennym i obserwował nocne widoki. Nawet kilka razy wlazł na szafę w sypialni i skoczył na łóżko, najczęściej na śpiącą różową. Teraz w nocy raczej śpi, zawsze sobie jakieś miejsce znajdzie, albo na fotelu, to na drapak, czasem wejdzie do
@LordDarthVader: U mnie wyglada to tak, ze w nocy koło 5 wstaje i drze pape, czasami słychać jak bawi sie zabawkami, sam z siebie nie drapie. U mnie za dwa tygodnie mija jak jest rok, zachowanie w sumie cały czas to samo. Niby dorosły, ale to jeszcze taki dzieciaczek. Standart każdego dnia, musi z rana isc na strych i die wspinać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1665217423Fmn0rEZJ5eJUrXEQ7uCC5w.jpg
@tikoczento: Bero ma na imie, ale czasem inaczej do niego mówie :D. Ja przyzwyczajony jestem wychodzić od dziecka z kotami, każdego którego miałem to zabierałem na dwór. Ten chętniej chodzi na strych, więcej frajdy mu sprawia bieganie na strychu i skakanie po belkach niż sam spacer na dworze. Miałczy pod drzwiami, że aż go szkoda no i trzeba go zabrać, a najwyżej będziem walczyć z pchłami. Miał pchły jak do mnie