Wpis z mikrobloga

@Rkschuwdu: @makowiec_z_makiem: portale nie byly motywacja xd?

Na wyzszych kluczach dopiero zaczyna sie zabawa xd, poszlismy z ziomkiem NW 23 w s3, a kij najwyzej deplete. Jak go na hita ability sciagnelo (100% hp mial) bo nie odpalil przezywajki to dalismy se spokoj xd
@Rkschuwdu: Mam 1416 unique petow a niektorych nie przyzwalem ani razu xd to nic nie zmienia, zawsze jakis achi/challenge do zrobienia, rio do wbicia xd itp itd

Masz Gold z challengy w WoD? Kim robiles?
@Xemioza ha ha peciarz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mi się nie chce takich rzeczy robić, odkąd nie raiduje od kilku lat wbijam lub nie ksm po mounta i nic więcej xd.
Loczkiem chyba 6/8 zrobiłem, a kupiłem boosta za 30k na DK, żeby na przyszłość mieć odblokowane transmogi :D
@Rkschuwdu: Ja olalem zupelnie te challenge, w pandach tylko zrobilem na silver po mounta xd bo sie dowiedzialem ze jak sie kupi chociaz jednego tego feniksa to sie dostaje reszte po wyjsciu WoD. 4 mounty piechota nie chodza xD
@Xemioza nie no mordo setowki były kozackie, warto było się męczyć.
To był mój pierwszy dodatek na retailu po przyjściu z priva Cata, mialem fajna ekipę z którą graliśmy razem z 5 lat, lamilismy w #!$%@?, ale poznaliśmy ziomeczka z topowej wtedy gildii na BLu, który dosłownie wycarrowal nas swoja wiedzą przez te dungi xd