Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake: em, ponieważ nie zawsze wypada się z czegoś śmiać? też jestem fanem czarnego humoru i ogólnie śmiania się ze wszystkiego ale nie będę się śmiał z gazowania Żydów i Polaków przy osobie która przeżyła auschwitz-birkenau czy inne obozy, a pozatym niektóre te memy były po prostu nie śmieszne
@Zarzutkkake: Jak memy są śmieszne ale trochę negatywne to czekam z nimi aż będzie lepiej na Ukrainie.
To jak z grubym kumplem który sam się śmieje że jest gruby Ty też z niego beke ciśniesz i jest fajnie. Jednak jeśli dziewczyna go rzucił,a stracił prace albo inne niefajne gówno to wtedy nie ciśnie się beki z niego.
W tym przypadku jest tak samo, jak Ukraińcy wypchną kacapów, zacznie się odbudowa to
@Zarzutkkake: Jak babcia twojego kolegi będzie chora to będziesz na FB wrzucał memy "stare baby #!$%@?ć prądem"? Niby też aktualne i nieprzemijające ale jakoś tak po prostu nie wypada. Druga sprawa, że przez wojne i wyjazdy do UA poznałem trochę Ukrainców i trochę zmieniłem o nich zdanie. Serio dość dobrze wszystko ogarniają.
@Zarzutkkake: Były w gorących wpisy które miały kilkaset plusów, gdzie pisali że już kilka lat temu postowanie takich memów to były przygotowania do wojny i że miało to zniechęcić polaków do ukraińców xDD. W którymś momencie ten portal stał się zbiorem schizofreników i foliarzy. Wraz z początkiem wojny zaczęło się wyzywanie wszystkich dookoła od ruskich onuc, do których pewnie też się zaliczam bo nie liżę ukraińców po jajach. Jeden typ nawet