Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake: em, ponieważ nie zawsze wypada się z czegoś śmiać? też jestem fanem czarnego humoru i ogólnie śmiania się ze wszystkiego ale nie będę się śmiał z gazowania Żydów i Polaków przy osobie która przeżyła auschwitz-birkenau czy inne obozy, a pozatym niektóre te memy były po prostu nie śmieszne
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake:

Bo nie kopie się leżącego. Podobnie ja przestałem opowiadać żarty o raku mojemu przyjacielowi, gdy jego żona na niego zmarła. To jest zwykła kultura i empatia.
  • Odpowiedz
  • 8
@Togira_Ikonoka mam pod sobą dwóch białorusinów, przyznam szczerze, że z najlepszymi polakami mi sie tak nie pracowało. Ogólnie co do wojny, rosji i ukrainy mają takie same zdanie jak ja. Czyli nie interesuje mnie to.
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Jak memy są śmieszne ale trochę negatywne to czekam z nimi aż będzie lepiej na Ukrainie.
To jak z grubym kumplem który sam się śmieje że jest gruby Ty też z niego beke ciśniesz i jest fajnie. Jednak jeśli dziewczyna go rzucił,a stracił prace albo inne niefajne gówno to wtedy nie ciśnie się beki z niego.
W tym przypadku jest tak samo, jak Ukraińcy wypchną kacapów, zacznie się odbudowa to
  • Odpowiedz
Pamiętacie te śmieszne memy o ukraińcach? Czemu już ich nikt nie wstawia? Czyżby przestały być śmieszne?


@Zarzutkkake: po prostu śmieszniejsze jest jak sobie kacap kacapski ryj rozwali niż memy z Ukraińcami.
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Jak babcia twojego kolegi będzie chora to będziesz na FB wrzucał memy "stare baby #!$%@?ć prądem"? Niby też aktualne i nieprzemijające ale jakoś tak po prostu nie wypada. Druga sprawa, że przez wojne i wyjazdy do UA poznałem trochę Ukrainców i trochę zmieniłem o nich zdanie. Serio dość dobrze wszystko ogarniają.
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Były w gorących wpisy które miały kilkaset plusów, gdzie pisali że już kilka lat temu postowanie takich memów to były przygotowania do wojny i że miało to zniechęcić polaków do ukraińców xDD. W którymś momencie ten portal stał się zbiorem schizofreników i foliarzy. Wraz z początkiem wojny zaczęło się wyzywanie wszystkich dookoła od ruskich onuc, do których pewnie też się zaliczam bo nie liżę ukraińców po jajach. Jeden typ nawet
  • Odpowiedz
  • 2
@El_Pollo toć odnosnie pobierania 500+ to nawet urzędnicy wiedzą ale nie mają praw aby nic zrobić.
Sam jak pisałem, że co to za wojna jak ukraince wwożą masowo auta zanim wejdzie cło to równiez byłem wyzywany, że oni te auta to na wojne a ja jestem onuca XD
  • Odpowiedz