Wpis z mikrobloga

1. pamiętacie czasy, gdy wyszła filmowa trylogia Władcy Pierścieni i ten cały hejt na te filmy? Zmienione wątki(śmierć Sarumana), spłycenie straty pierścienia przez Isildura, powiększenie roli kobiet(brzmi trochę znajomo), a obsada? porażka.
2.pamiętacie czasy, gdy wyszedł hobbit i ten cały hejt? ze 150. stron książeczki i lektury dla uczniów szkoły podstawowej nakręcili 3 pełnoekranowe filmy? Skaczący Legolas po spadających cegłach jak po piłeczkach. A te CGI? Ciekawe czy tam w ogóle było coś nagrywane bez CGI, wszystko takie komputerowe. Porażka x2.
3. pamiętacie czasy serialu pierścienie władzy i ten cały hejt? Galadriel jako niepokorna wojowniczka, wolna fabuła, nic się nie dzieje? porażka x3
to były czasy, teraz to nie ma

#wladcapierscieni #ringsofpower #lotr #seriale #film #kino
Pobierz Castellano - 1. pamiętacie czasy, gdy wyszła filmowa trylogia Władcy Pierścieni i ten...
źródło: comment_1665135132hsWFUan0MWy1qzEYeosHI8.jpg
  • 89
Serial okazuje sie spektakularną klapą, lewicowość pada na swój głupi ryj i go rozwala. Twoje marne podrygi nic nie zmieniają, juz jest za późno
@Castellano: ty mi lepiej powiedz co jesli chodzi o ekranizacje ksiazki sie kiedykolwiek polakom podobalo xdd przeciez zawsze jest to samo #!$%@?, jak wychodzi jakas nowa gierka to tez, ja zawsze zanim wyjdzie jakis serial czy film daje tag na wykopie na czarna a potem mi sie to bardzo dobrze oglada


@hdh3he3: ja polecam sobie wejsć na tag #wiedzmin3 z czasów premiery tej gry by poczytać sobie jaką srakę miały
@Castellano:Największym problemem tego serialu jest tragiczny scenariusz i kiepskie dialogi, a nie czarne elfy i brak spójności ze światem Tolkiena. Stare filmy może i miały jakieś zmiany, ale Jackson wiedział jak stworzyć coś co się będzie oglądać z wypiekami na twarzy, a Rings of Power poszło w pompowanie kasiory na efekty specjalne, które są przepiękne, ale co z tego jak to piękna wydmuszka. Przecież tam chyba tylko wątek Galadrieli trzyma jakiś
@Castellano: Porównujesz ogólnoświatowa multiplatformową krytykę, o której słyszał każdy kto choć minimalnie zainteresował się ROP, do rozemocjonowanych nerdów zamkniętym na jakimś hermetycznym forum. Niezły fikoł XD

Nie ukrywam, że jakaś tam krytyka i obawy mogły się pojawić, rozczarowanie przy odejściu od materiałów źródłowych i to by mnie kompletnie nie zdziwiło, jednak ROP po paru odcinkach jest uznawany za co najwyżej miernego fanfika świata Tolkiena, a lotr jest powszechnie ciepło przyjęta adaptacją.
@Castellano: po pierwsze władca pierścieni to był instant sukces i wszyscy go kochali tak że jeszcze parę lat później wszyscy o nim gadali i cytowali. Po drugie hobbit to dno i nic się w tej materii nie zmieniło. Niemal nie da się tego oglądać jak ma się więcej niż 12lat