Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

przestali ubijać masło pod zdjęcia mamusi.


@Okatarinabellaczikcziks: Ale wiesz, że do tego nie trzeba nawet rozbieranych zdjęć?

Tak, powodem ubezwłasnowolnienia był fakt, że Britney była doskonałym bankomatem dla jej "tatusia", prawników i innych ludzi, którzy byli w to wszystko zamieszani. Polecam zapoznać się ze sprawą, a nie rzucać oskarżeniami bazując na kilku zdjęciach i artykułach sprzed paru lat. Bo historia i początek tego wszystkiego sięga dużo dalej.
Szkoda mi czasu.


@Okatarinabellaczikcziks: Ale na jej instagrama wejść, to już masz czas. Fuck logic xD

Nie wiem wszystkiego z pierwszej ręki, ale wystarczy nie być egoistyczną amebą i po prostu potrafić zaglądać do wielu źródeł, a nie do jednego (tego najbardziej ograniczonego jakim jest ig). To, że akurat jej problem mnie zainteresował i zgłębiłam wiedzę na temat tego całego ubezwłasnowolnienia, to moja sprawa. Skoro wiem więcej niż ty, to chyba
@Silly_Alpaca: Nie wszedłem na jej insta - zdjęcie z jakiegoś artykułu na necie. O dziwo było to na google news - pierwszy raz widzę taki news.

Nie najeżyłem się - ja wrzuciłem to dla beki. Bardziej dziwi mnie to wybielanie i nazywanie tego "że chce trochę nadrobić". Co właściwie tym nadrabia i co sobą reprezentuje ? Ja nie mówię, że teraz ma być turbo katoliczką i codziennie biegać do kościoła (czy
@Okatarinabellaczikcziks: UPS, I didin't again, i Hit me baby one more time, ależ to były hity w tamtych czasach!!! Kurde tego naprawdę długo nic popularnością przebić nie mogło !!! To były czasy jak się miało kilka lat...