Wpis z mikrobloga

Ehhh i po kilku spotkaniach od nowa trzeba szukać, a wydawała się dosyć interesująca i perspektywiczna. Może rzeczywiście nie jestem wystarczająco „romantyczny” bo nie poczuła od razu motyli w brzuchu? No i #!$%@?łem tindera z telefonu bo dłużej już tego gówna nie zniosę.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder
Pobierz sixFeetAbove - Ehhh i po kilku spotkaniach od nowa trzeba szukać, a wydawała się dosy...
źródło: comment_16650742182ExTga1icp5ImXC1IC6nhV.jpg
  • 30
@sixFeetAbove: Przetłumaczę Ci: Słuchaj takie mam wnioski po ostatnim spotkaniu, poznałam w międzyczasie Chada, który dał mi romantyczny vibe. Z mojej strony w takiej sytuacji nie ma sensu ciągnąć kolejnych spotkań no chyba że zostaniesz moją opcją beta i może kiedyś jak wyskaczę się po pałach chadów to coś wymyślimy. Mam nadzieję, że nie będziesz miał mi za złe tego, że właśnie idę na peklowanie po samen kulen, chciałam być z
@sixFeetAbove:

Może rzeczywiście nie jestem wystarczająco „romantyczny” bo nie poczuła od razu motyli w brzuchu?


Nope.

Jesteś po prostu nudny jak flaki z olejem.

Prawdopodobnie preferujesz spokojne życie, zaplanować sobie wieczór i zrealizować go na spokojnie w miłej, sympatycznej i ciepłej atmosferze.

A ona najwyraźniej potrzebuje emocji.
Emocji takich, że zabierzesz ją na kolację, powiesz że surówka jest za zimna i rzucisz talerzem z żarciem przez cały lokal robiąc awanturę kelnerowi.
@sixFeetAbove: Ostatnio trafiłem dwie laski, które były takie bardzo hmm...oziębłe. Jakoś nie paliły się do okazywania uczuć albo bez radosnych rozmów, tylko tak dosyć poważnie. W takiej sytuacji rzeczywiście szło odczuć brak tego romantyzmu, bo (przynajmniej wg mnie) o wiele fajniej jest, kiedy dziewczyna reaguje entuzjastycznie, a to się zaśmieje, a to sama coś doda, zapyta, potem Cię dotknie i wtedy to jakoś leci. Jeżeli ja z niektórymi koleżankami mam lepsze
@sixFeetAbove: Nie napisałem tego by ci dogryźć - po prostu oczekiwania ludzi względem innych są czasami tak irracjonalne, że nie nadążasz.

Przynajmniej napisała - chociaż #!$%@? wie i tak w czym problem, no ale wiesz na czym stoisz.

Gorsze są momenty kiedy randka dobrze się klei a potem gaśnie światło i pozdro - ani me, ani be.