Wpis z mikrobloga

Przetłumaczę Ci: Słuchaj takie mam wnioski po ostatnim spotkaniu, poznałam w międzyczasie Chada, który dał mi romantyczny vibe. Z mojej strony w takiej sytuacji nie ma sensu ciągnąć kolejnych spotkań no chyba że zostaniesz moją opcją beta i może kiedyś jak wyskaczę się po pałach chadów to coś wymyślimy. Mam nadzieję, że nie będziesz miał mi za złe tego, że właśnie idę na peklowanie po samen kulen, chciałam być z Tobą szczera.
  • Odpowiedz
@sixFeetAbove: Ej, jak po kilku spotkaniach masz złe samopoczucie że zostałeś odrzucony, że aż skasowałeś aplikację, no to chyba musisz trochę poukładać sobie w głowie, ogarnąć się trochę musisz.

Dlatego, że po kilku spotkaniach to nie wiesz jeszcze z kim masz do czynienia, znasz tą osobę na 0,17% i nie ma żadnych podstaw aby nawiązać jakieś więzi czy żeby ta osoba miała dla Ciebie jakąś zauważalną wartość. Więc tak jakby
  • Odpowiedz
@sixFeetAbove: Przynajmniej na podstawie jej wiadomości, można podejrzewać, że trafiłeś na całkiem fajną dziewczynę, bo wie, jak się w takiej sytuacji zachować. Choć z drugiej strony, jeśli tutaj pisze, że chciała być szczera, to można rozumieć to tak, że przy innej sytuacji lub z kim innym jest nieszczera, albo może nie chce być szczera. A jeszcze z trzeciej, przez to że nie zostałeś sponiewierany, to nie wycisnąłeś z tej znajomości
  • Odpowiedz