Wpis z mikrobloga

@bungoo: Dzięki za dobre słowa :D Oficjalne strona to ravvast.com Tam najwięcej info. Ostatnio jednak trochę podrożały (jak większość rzeczy) o ok. 10%. Ja kupowałem w czerwcu na promce i po starej cenie. Teraz wyszłoby pewnie ok 500 zł więcej Nie żałuję jednak, bo granie na tym to naprawdę duża przyjemność, nawet jeśli pojęcie o muzyce ma się niewielkie. Ten typ to Tongue Drum, są jeszcze Handpany(bardziej popularne), Tankdrumy itp Są
@Zamoysky: dzieki za odpowiedź :)
ja akurat mega noga z muzyki jestem, ale dźwięk tych drumów jest taki magiczny, że ja #!$%@? :D Kurczę chętnie bym pograł, ale kilka tysi to dla mnie za dużo szczególnie, że nie wiem czy nie rzucę tego w kąt po tygodniu. A polecasz coś tak do 1000zł? Czy za te cenę nie warto?
@bungoo: Od ok 300 zł można dorwać już różnego typu Tank Drumy ale jest to inna liga jeśli chodzi o dźwięk. Nie jest tak głęboki, przeszywający i często lepsze efekty daje granie na nim pałkami. Jest sporo nagrań na YT, możesz porównać. Dosyć popularny model to Hluru ale nie grałem nigdy na tym, polecić nie mogę. Jak szukałem bęben dla siebie to też na początku rozważałem coś tańszego ale jak się