Wpis z mikrobloga

Jak ktoś mi powie kiedyś, że żeby zarabiać 100k miesięcznie trzeba być bardzo inteligentnym i tylko dzięki ciężkiej pracy i wstawaniu wcześnie rano można dojść do takich zarobków... To go wyśmieję i wrzucę stand up Glapińskiego xD

Mam wrażenie, że średnio-rozgarnięty doktorant nauk ekonomicznych lepiej by się wypowiadał i miał mądrzejsze rzeczy w głowie
#nbp
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 267
@niochland: on dostaje kasę nie żeby brylować wiedzą i robić wszystko dla dobra kraju, jego rola jest odgrywanie idioty i realizowanie linii partii i za to poświęcenie to niegodne pieniądze
  • Odpowiedz
@niochland: Nie myl tego co on mówi ku uciesze gawiedzi i partyjnych kolegów z tym, co on naprawdę myśli. Glapa głupi nie jest - nawet ostatnio ktoś wrzucał fragmenty jakiegoś artykułu naukowego, gdzie bezwględnie rozprawił się z polityką, którą sam prowadzi xd
  • Odpowiedz
Jak ktoś mi powie kiedyś, że żeby zarabiać 100k miesięcznie trzeba być bardzo inteligentnym i tylko dzięki ciężkiej pracy i wstawaniu wcześnie rano można dojść do takich zarobków... To go wyśmieję i wrzucę stand up Glapińskiego xD


@niochland: bardziej się można spotkać z teorią, że 100k miesięcznie jesteś w stanie zarabiać jeśli będziesz ciężko pracować - i imo jest to do wykonania.

A co do Glapy - coś muszą na niego
  • Odpowiedz
@niochland: Przecież on doskonale wie o co chodzi, był profesorem na SGH, nawet prowadził przedmioty w czasach studiów mojej mamy i wtedy wydawał się ogarnięty, z wiedzą. ;)
  • Odpowiedz
@kazal: prowadził jeszcze całkiem do niedawna, racząc studencką gawiedź, w ramach historii myśli ekonomicznej ( XD ) najbardziej seksistowskimi i homofobicznymi anegdotkami jakie padły z ust jakiegokolwiek profesora SGH.
  • Odpowiedz
prowadził jeszcze całkiem do niedawna, racząc studencką gawiedź, w ramach historii myśli ekonomicznej ( XD ) najbardziej seksistowskimi i homofobicznymi anegdotkami jakie padły z ust jakiegokolwiek profesora SGH.


@lolpolkalol: To, że jest to rodzaj człowieka - wujka Staszka na weselu to inna sprawa. Ale nie ma co wierzyć, że nie ma wiedzy w dziedzinie ekonomii. ;) To samo zresztą Morawiecki - cyniczny aktorzyna, ale zarzucanie całej "górze" rządu głupoty to szkodliwe
  • Odpowiedz