Wpis z mikrobloga

@uysy: Akurat tutaj pobawię się w adwokata diabła bo chłop może mieć po prostu walnięty komputerek który tak liczy i się tym nie przejmuje (ja bym miał #!$%@?). Pamiętam że kilka lat temu był taki problem w sprzęcie od Lezyne, wiem bo miałem Micro GPS od nich.

Rzeczywiście warto o takie pierdoły toczyć wojny?
@Cypherspeed: Jak jeździsz w około komina, to doskonale wiesz ile mniej więcej powinieneś mieć przewyższenia. Jak masz jakich chory odczyt, klikasz na stravie „adjust elevation” i masz odczyt z map stravy, nie komputerka.

Ja zawsze daję stravie poprawić przewyższenia. Zazwyczaj jest to kilka metrów, ale przyjemniej wiem, że cyferki są prawidłowe
@uysy: Akurat będąc byłym użytkownikiem lezyna będę stał za nim murem (w tym konkretnym przypadku, nie znam innych ale przeglądając tag co nieco się nauczyłem :D). Zawyżona wysokość nikomu w sumie nie powinna przeszkadzać bo komów to nie zabiera. Ot takie 'białe kłamstwo' wynikające z niechlujstwa. Ale jeżeli to co pisaliście o grzebaniu przy prędkości jest prawdą no to wtedy rzeczywiście trochę przewalone
Ja zawsze daję stravie poprawić przewyższenia.


@Im_from_alaska: w terenie to nie działa. nic tak sensownie nie działa w terenie jak odczyt baro.

jak komuś nie zależy na cyferkach, to pewnie machnie ręką. ale jak ktoś jest napinaczem, to raczej powinien ogarniać sobie cyferki, bo potem, jak jest reality check, to jest podwójny powód do wstydu


@Im_from_alaska: nigdy nie potrafiłem zrozumieć tego debilizmu! wpadnie KOM to fajnie ale żeby z tego