Wpis z mikrobloga

Polacy to naród obdarty z godności. Niestety taka jest prawda i ten trend postprlowski przechodzi na młodsze pokolenia. Polacy to najwięksi altruiści.Dla nas najważniejsze jest, żeby wszyscy dookoła mieli dobrze, tylko nie my sami XD Inne kraje potrafią dbać o swoje interesy, natomiast my zawsze kierujemy się zasadą "a co inni powiedzą".

Polak w sporze między polską a innym krajem zawsze stanie po tej drugiej stronie za wyjątkiem Rosji. No bo przecież my jesteśmy tacy beznadziejni, że to na pewno inni mają rację xD Takie niedowartościowanie level max. W przypadku gdy mniejszość Polaków chce się postawić, a większość ich od tego odciąga, przypomina mi to sytuację, kiedy mąż słusznie zwraca uwagę i kłóci się z jakąś osobą w słusznej sprawie, a jego żona odciąga go i mówi "Jurek, co ludzie powiedzą", "Przepraszam za niego" XD

Jakikolwiek film, serial z polskim motywem, Polacy lecą do komputerów i walą kapucyna, PATRZCIE TAM MÓWILI O POLSCE!!! XD Podobnie jak ktoś nagra podziękowanie dla Polaków za coś tam, coś tam, to ich reakcja to trochę jak ten obrazek z Randym z South Parku co zaspermił cały pokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakaś akcja w której nasi rodacy coś odwalą? Normalny człowiek miałby to gdzieś. W innych krajach tak jest .Angole potrafią się tarzać nawaleni we własnych rzygach, no i trudno. Nikt tam nie chce odpowiadać za drugiego człowieka. A u nas? "JEZU JAK MI WSTYD ZA KOGOŚ TAM" XD I najlepsze te ancymony, które wchodzą na zachodnie fora i piszą tekst pt "PRZEPRASZAM ZA POLAKÓW" , "POLSKA WCALE TAKA NIE JEST" XD

Sprawa z reagowaniem na podkręcanie antyukraińskich nastrojów to też wisienka na torcie. Kiedy ktoś wspomina o Wołyniu należałoby odpowiedzieć ,że tak, to straszna zbrodnia, której Ukraińcy się nie wyrzekli i nami nie wyjaśnili, ALE TO NIE CZAS I MIEJSCE NA DYSKUSJĘ NA TEN TEMAT W OBLICZU ZAGROŻENIA ZE STRONY ROSJI I POMÓŻMY UKRAINIE, BY ZABEZPIECZYĆ WŁASNY INTERES.

A co robi Polak? XD A no Polak potrafi postować na wykopie, że myśmy Ukraińców sprowokowali, źle traktowali i ta rzeź to nawet zrozumiała jest xD Komoletny brak szacunku do samego siebie.

Wszystkie spory w polityce zagranicznej czy narzuceniem nam zasad ze strony UE wyglądają tak, że jeśli ktoś się temu sprzeciwi, to jest durniem i ma się słuchać, bo TAM MĄDRE GŁOWY DECYDUJĄ XD W każdym normalnym kraju zachodu nikt sobie w kaszę dmuchać nie da i jeśli coś im się nie podoba, to nie i koniec, ewentualnie można usiąść i ponegocjować. Polak zawsze z góry ma się zgodzić, bo przecież tam wiedzo lepiej.

#przemyslenia #takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski #bekazpodludzi #polakicebulaki #heheszki #przegryw #psychologia #bekazlewactwa #polska #przemysleniazdupy #polak #politykazagraniczna
  • 11
@Sok_Mandarynkowy: lata urabiania w mediach, że Polska to syf, a za bycie polakiem należy się wstydzić i takie są efekty. Nawet pewien prezydent zorganizował kiedyś marsz niepodległości bez polskich flag xD Polak wyjedzie w delegację zagranicę czy na wakacje i tam potrafi opowiadać jak to w Polsce jest źle i jaki rzad jest zły. Miejscowy w takim Egipcie patrzy na niego jak na debila, bo jest na wakacjach za które zapłacił
@Sok_Mandarynkowy: 100% prawda
Problemem jest mentalność społeczeństwa, że sąsiad to złodziej, a Hans za Odrą to już zaradny.

Ludzie na zachodzie są moim zdaniem czesciej po@oc i i życzliwi bez powodu.
A w Polsce jak się do kogos bez powodu uśmiechniesz to myślą żeś #!$%@?.
A jak publicznie to że jesteś po narkotykach albo alkoholu.

W tym kraju okazywanie radosci z życia jest passe.
lepiej zastanów się jak to zmienić? bo teraz narzekasz jak cała reszta polaków i to na innych polaków XD


@ciasteczkowy_otwur ja? To chyba nie do mnie komentarz. Ja pisałam, że nie prawda, że ludzie z innych państw nie narzekają na swoich.