Wpis z mikrobloga

@rocky93: Kim jest postacią napisaną i zagraną mistrzowsko, rzadko się zdarzają bohaterki które mimo bycia atrakcyjnymi zupełnie niwelują myślenie o nich w ten sposób z uwagi na charyzmę i niesamowity charakter. Przez cały serial nie spojrzałem na nią w tym kontekście.
  • Odpowiedz
Vince robi serial i ona będzie główną postacią. Niestety robi to dla Apple na ich #!$%@? platformę


@BornToDie69: Dla mnie stety bo i tak subskrybuje a produkcja dla apple zwiększa prawdopodobieństwo że będzie to quality content.
  • Odpowiedz
@Moisze: no nie do końca, apple tv póki co ma chyba trzy warte polecenia seriale... severence, black bird i ted lasso... reszta to takie mocne sredniaki typu pamietniki wampirow w ktorych mozna przeskoczyc trzy odcinki a i tak wszystko bedzie wiadomo o co chodzi
  • Odpowiedz
Vince robi serial i ona będzie główną postacią. Niestety robi to dla Apple na ich #!$%@? platformę


@BornToDie69: ostatni sezon Saula to i tak głównie z torrentów ciągnąłem, zanim te śmiecie z Netshita wgrały polską wersję.
  • Odpowiedz
@ShineLow: @gentalman81: Co? xd Atrakcyjna? To zwykła laska z korpo - wada zgryzu i uśmiech wiewiórki (zgryz krzyżowy), wiecznie opadnięte kąciki ust (wrażenie resting bitch face), widoczne zmarszczki. Tak jak pisze @BornToDie69: - jest po prostu zadbana, zawsze zrobione włosy, dobra figura utrzymana, twarz poprawna. Można zerknąć, ale żeby stawiać ją jako bardzo atrakcyjną to już bez przesady.
  • Odpowiedz