Wpis z mikrobloga

Dzień obdarował mnie wycieczką do Szczecina z asystentką i stażystka z innego oddziału, 22lvl. Młoda vel alternatywnopunkowochujwieco naskakiwała na asystentkę, że ta nie powinna chodzić w sukience i szpilkach do pracy bo "robiąc z siebie ozdobę umacnia dominację mężczyzn w miejscu pracy", ta odbijała piłeczkę, że robi to dla siebie, a nie dla kogoś. Jednak młode cholernie pyskate i w końcu panie się pożarły.

Młoda do asystentki: jeśli przez to co tu dziś zaszło będę musiała opłacić więcej godzin terapii to sprawa wyląduje w sądzie.

My w śmiech, ta w płacz. Teraz burczy, że nie chce z nami jechać i mam ją odwieźć do domu.

Lubię młodych ludzi, często dużo ciekawego można się od nich dowiedzieć ale czasami jak wyrwę strzała jak tutaj to zastanawiam się kto tym światem kiedyś rządził będzie.

#praca #pracbaza i trochę #bekazlewactwa
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaerovsky: Świat się kręci od tysięcy lat, więc e przejmuj się tym czy nagle upadnie. Najwidoczniej młoda nie będzie w gronie rządzących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fabryka baitów, naturalnie


@enceladus71: Może bym nie uwierzył, gdyby życie mi nie zaprezentowało podobnej historii (też pracbaza i też pomiędzy młodą a starszą). Baby zawsze mają jakieś problemy. Z czasem zmieniają się tylko kategorie. Jak rozwiążesz jeden to pojawiają się dwa nowe.
  • Odpowiedz
że robi to dla siebie, a nie dla kogoś

@Kaerovsky: XDDDD zawsze mnie niesamowicie śmieszy jak kobiety to mówią. Zawsze, ale to zawsze ubierają się ładnie by przypodobać się facetom, ot, natury nie oszukasz, ale one próbują sobie wmówić, ze niby ubierają się dla siebie samych ehhh #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@Kaerovsky: zupełnie szczerze to jednej i drugiej c--j do tego jak druga żyje. Jak dziewczyna chce narzucać komuś jak ma się ubierać to niech się pogodzić z tym, że ludzie będą ją tak samo traktować.
Tylko, że wiadomo wtedy więcej godzin na terapii trzeba spędzić żeby się pogodzić z rzeczywistością
  • Odpowiedz