Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@r3solver: zaproponuj gumy do żucia przed, lub spytaj się czy ona coś czuje od Ciebie i jakoś w tej materii możesz spróbować.
Ogólnie jak myje zęby itd a Ty nie jesteś przesadnie wyczulony na zapachy to może to być jakiś jej zdrowotny problem. Znam jedną osobę z czymś takim, może to być ropiejący ząb, albo coś z układem pokarmowym. O to też możesz zahaczyć jak szukasz czegoś dyplomatycznego.
Ja bym chyba
  • Odpowiedz
  • 104
Znam jedną osobę z czymś takim, może to być ropiejący ząb, albo coś z układem pokarmowym.


@r3solver dodaj do tego, że wcześniej tak nie było i zastanawiasz się czy coś się nie stało, bo trochę Cie to zmartwiło. Chyba to będzie najbardziej łagodne podejście.
  • Odpowiedz
@r3solver tak jak moja żona do mnie. Sam nie czułem, zeby myłem. Znając problem poszedłem do lekarza okazało się że to przez problemy zdrowotne z żołądkiem. Dzięki niej zaoszczędziłem sobie wiele wstydu.
  • Odpowiedz
@r3solver: często tego typu objawy są spowodowane budowa migdałków też. Oczywiście jest w jamie ustnej jest bałagan, kamień i próchnica to żaden Halitomin tylko porządek u dentysty. Jest to jest ogarnięte, to migdałki mogą być problemem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@r3solver: pamiętaj że oprócz słów ważna jest również cała atmosfera przekazywania trudnych informacji. Musisz ją przytulić, później wziąć ją za dłonie, powiedzieć że masz jej coś bardzo bardzo ważnego do powiedzenia, następnie zbliżyć usta do jej ucha jakbyś chciał szeptać i powiedzieć stanowczo i bardzo głośno:
- SŁUCHAJ #!$%@? DZIWKO SZMATO #!$%@?! #!$%@? CI Z JAPY TAK ŻE RZYGAĆ MI SIĘ CHCE, DOPÓKI TEGO NIE OGARNIESZ TO CO NAJWYŻEJ MOZESZ MI
  • Odpowiedz