Wpis z mikrobloga

Czy jest ktoś w stanie wyjaśnić mi co przeciwnicy klikaja w defensywie że dosłownie wpieprzaja się obrońcą zawsze przede mnie gdy biegnę o wiele szybszym zawodnikiem ? Wiem że L2 to ciało, ale jak ja to klikam to #!$%@? biegnie obok i nic się nie dzieje. I co trzeba klikać by obrońca dosłownie wpieprza się takim mega pressingiem że nic nie można zrobić bo nawet jak się zastawi człowiek to i tak po nim przebiega jakby się było zwykłym kiepem , bez żadnego faulu, nogę władają przez moje ciało i półkę tak odbierając. Trzymać x i klikać odbiór? Bo trzymanie tego x go jakaś porażka w tej grze. I jak odbieracie piłkę to raz klikacie odbiór czy ten przycisk ? Zawsze mnie to zastanawiało jak przeciwnik po prostu potrafi wbiec z całej siły we mnie i za każdym razem ciałem coś tam mnie skubnie. Jak ja trzymam odbiór to albo go próbuje raz na jakiś czas złapać ręką albo #!$%@? cyrk i po prostu wystawia kolano zamiast go ścigać
#fut
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anox: Przycisku X w ogóle nie używam w odbiorze - jedynie L2 + odbiór, ewentualnie R2 jak muszę pogonić. No i wślizgi też są dobre.