Wpis z mikrobloga

Obejrzany najnowaszy odcinek, przynajmniej się coś dzieje :)

Para Discopolowiec i Mamarysia - w sumie oboje się meczą ze sobą, przykro się na nich patrzy, ale fakt, że to co mówi Marta jest sensowne. Mimo wszystko, strasznie mnie odrzuca ta jej wiecznie skwaszona mina... No chyba nie było jeszce tak skwaszonej uczestniczki wcześniej :)

Para Jamnikara i BHPowiec - w sumie rozmieszyło mnie i ciekawie psychologicznie patrzyło się na to co gada Justyna. Domyślam się, że ją mega zraniło że Przemek poszedł sobie w tango BEZ NIEJ (czytaj = "nie zalezy mu na mnie AŻ TAK BARDZO") + jakieś wspominanie, że spotykał się z inną przed programem (btw, fajni znajomi, no jednak nie wali się czegoś takiego przy nowo poznanej pannie kolegi, chyba że wyjątkowo się jej nie lubi... no ale nie, nawet wtedy nie, żeby właśnie jazd nie było). Wracając do sedna: na pewno ją to zabolało, ale stara się wyjśc na mega niezależną i jednak niezniszczalną femme fatale (btw nieskutecznie)- więc żeby nie wyszło, że boli ją, że jednak facet ma ją trochę gdzieś (wg jej przeczucia i kto wie czy nie naprawdę?) to zaczęła odwalać, że Przemek jest alkoholikiem/ona miała dziadka alkoholika/normalnie anstynetka i brzydzi się alkoholem i wielka trauma z dzieciństwa, olaboga!Ale nie wygląda to u niej autentycznie + na weselu wyraźnie było widać, że jest nachlana. Coś się to kupy nie trzyma, ale jak mówię: trzeba zranienie obrócić przeciwko Przemkowi i zrobić z niego tego złego (vide casus Igi i Karola).

Para Marta38 i Cygan - wszystko ogólnie fajnie, ale już Marta szuka dziury w całym, już jest za pięknie żeby było prawdziwie, to trzeba się do czegoś dopier..olić. W sumie nie rozumiem, dorosła babka, i jak ma problem z tym że facet inaczej się zachowuje przy niej i inaczej przy kamerach, to powinna prosto z mostu się spytać, skąd ta zmiana zachowania - "czy krępują Cię kamery", "czy boisz okazać się czułość przy kamerach, bo boisz się że nam nie wyjdzie i co wtedy", "czy boisz się wyjść na nachalnego przy kamerach" - w sumie idealny pretekst by się bardziej poznać i jak dorośli wytłumaczyć swoje wątpliwości. Ale nie... musi być foszek, domyślanie się i gierki rodem z bravogirl. To ja się nie dziwię że laska sama mimo 38 lat jak ma takie podejście...
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 5
@digitNomad: Tam montazysci dobrze ogarnęli, bo jak Justyna mowila o tym, ze nie pije, a Przemek to alkoholik i bedzie rzygi po nim zbierała (w ogole opisywala to z takimi szczegolami i pasja ( _) ) to potem byla scenka na tym grillu, ze ktos proponowal lapmke wina i ona chciała XD