Wpis z mikrobloga

Naszła mnie taka myśl - może byście chcieli, abym wrzucał co jakiś czas jakieś stare screeny z Tibii i dodawał do nich opisy, np. co to jest, jak to kiedyś wyglądało, czy coś działało - jako takie ciekawostki z dawnych czasów - może jakiś tag np. #ciekawostkitibia ?
Od siebie dodam, że jak kiedyś grałem to byłem mocno zaangażowanym graczem w kwestiach Tibiskich mitów, historii miejsc itp, dużo czytałem na te tematy i myślę, że można by było kogoś zainteresować czymś więcej niż wbijaniem kolejnych cyferek przy napisie "Level"
Na obrazku widzimy jedną z pierwszych wersji gry Tibia - ekran logowania, napisanej przez niemieckich studentów. Gra wymagała minimum Windowsa 3.11.
#tibia
FoxX21 - Naszła mnie taka myśl - może byście chcieli, abym wrzucał co jakiś czas jaki...

źródło: comment_1664965703i7vyZuxkd1BK8KKKL1iLzO.jpg

Pobierz
  • 31
@FoxX21: wróciłem tydzień temu do gry po 15 latach. całkiem inni gracze bardzo pomocni i tak dalej. znajdą się polskie trolle ale to mało istotne. wczoraj oglądałem filmik na youtube o początkach tibii i jest tam dużo zrzutów w postaci wideo i bardzo mnie to wciągnęło bo fajnie powspominać.