Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie fakt że nigdy nie miałem wspomnienia z jakimiś grami on-line i ekipą, ale grami typu MMORPG, jedyne co mi przychodzi do głowy to wow na privie w którego i tak grałem sam, a tak to tylko cs i lol, zazwyczaj mam sentyment do gier single player bo nad nimi spędziłem mase czasu typu Prince Of Persia czy GTA5, chodzi mi o głównie o takie stare mmorpg, ostatnio ktoś sobie dodał w komentarzu takie coś i wspominał, mimo że nie grałem to czuję z tego zdjęcia jakąś taka aurę przyjemną, niby sentyment do wowa ale jakoś to nie to samo
#gry #mmorpg #worldofwarcraft #pc #ps5 #nostalgia
Pobierz karix98 - #!$%@? mnie fakt że nigdy nie miałem wspomnienia z jakimiś grami on-line i ...
źródło: comment_1664959078n8PnKuwc8sNuch91olKuu8.jpg
  • 16
@karix98: milion godzin w L2 przegrane, książkę można by napisać, przyjaźnie, zdrady, sojusze, związki miłosne, historie setek ludzi którzy się przewinęli przez teamspeaka i rozmowy do świtu. To już nie wróci ( )
@karix98: 5 albo 6 lat w wota grałem, tam w klanach było po 100 osób, a jak jeszcze się było w „sztabie” to już w ogóle praca na pełen etat, ale miło wspominam, bo dużo fajnych ludzi poznałem.
@karix98: a to co wrzuciłeś to gierka która nazywała się Martial Heroes. Miała zajebisty klimat chociaż nie była taka ultra popularna w Polsce. Fajne wspomnienia, pykało się. Pograłbym bardzo w coś takiego.