Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Na Dolnośląskiej Szkole Wyższej zawsze taki rozpierdziel z planem dla pierwszoroczniaków? Taka trochę upośledzona ta hybryda

Dodzwonić się do biura rekrutacji graniczy z cudem albo rozłączają albo po wybraniu numeru od razu rozłącza, tak jakby w ogóle nie było numeru.

Przykład jednego kierunku zaocznego:
Jeden z Weekendów zjazdowych:
sb: 8:00 - 16:15 wykłady online
16:30 ćwiczenia grupy 3 i 1 mają już na uczelni

ndz: 8:00 -11:15 wykład on-line
11:30 ćwiczenia grupy 3;2;1 zajęcia na uczelni

Innych weekend, jeszcze lepiej:
8:00:11:15 ćwiczenia stacjonarne
11:30 wykład on-line

A znowu w siostrzanej WSB odbierają bez problemu i udzielają odp.

#dsw #wroclaw #studbaza #studia #wsb
  • 7
@JaTuTylkoNaMoment: ja jestem na drugim roku i plan ma trochę większy sens, bo ćwiczenia domyślnie mają odbywać się na uczelni, więc jeśli danego dnia są ćwiczenia, to automatycznie wszystkie zajęcia tego dnia są na uczelni (aczkolwiek są wyjątki).

Ale tak, na DSW jest rozpierdziel, a jak się dołączyło w semestrze letnim od razu na drugi semestr, to już w ogóle #!$%@?, bo np. równolegle na semestrze musiałeś zaliczać Podstawy Programowania 1
@BlackWarrior:
@JankesGhost:
@korbuzz: dzięki odp.

dlatego chyba nie będę rekrutował, jeśli to ma tak wyglądać, bo wczasie, kiedy będzie wykład, to byłbym albo w pociągu w drodze na ćwiczenia (80 km) albo musiałbym być i tak od rana na uczelni i żadna to wtedy forma hybrydowa. Na ich drugiej uczelni (WSB) to znowu nie chcą dać planu studiów na maila z podziałem godzin, jedynie do wglądu w biurze, a
@JaTuTylkoNaMoment: studiowałem na UE Wrocław i myślałem, że ta uczelnia to mem, ale w sierpniu 2021 zapisałem się na podyplomówke na DSW ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wszędzie pisali, że start zajęć to 10.2021. Pod koniec września zacząłem się zastanawiać czemu nie ma jeszcze planu zajęć itd. W październiku 2 razy dzwoniłem do dziekanatu i zapewniali mnie, że zajęcia zaczną się maksymalnie w pierwszym tygodniu listopada. 17.11 dostałem
@CHWDP: teraz to już mnie zagiąłeś. No nic, trzeba będzie przez weekend przemyśleć. Nie ukrywam, że nawet jeden z dni weekendowych online byłby dużym ułatwieniem, a tu u nich plan trochę bez ładu i składu. Może to taki test dla pierwszoroczniaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)