Wpis z mikrobloga

Dawaj, z imienia i nazwiska wymień mi tego człowieka który jest taki szczęśliwy i nie pracuje tylko 'zatraca' się w swoim hobby


@cyk_w_komkuter: no zrozum gościu, że tak można i sam jestem tego najlepszym przykładem. Jakbym tylko miał tyle siana by nie musieć pracować to bym to #!$%@?ł, a społecznie bym się o wiele lepiej ogarnął i robił mnóstwo innych rzeczy, które teraz mam ograniczone przez pracę.
@cyk_w_komkuter: Tak szczęśliwy jesteś, że na okrągło wchodzisz tu na tag i wypisujesz cały czas wpisy z toksycznym jadem pod przykrywka "przyjaciela z :)". Dupa coś mocniej zapiekła, że aż po sponiewierało skoro taki mocniejszy wpis poleciał co? Btw zdechniesz tak samo jak wszyscy ;)
@Lirge: jestem szczęśliwy, wchodzę na tag żeby #!$%@?ć takich bezmózgów jak Ty, z jednej strony sprawia mi przyjemność samo rozzłoszczenie Ciebie, z drugiej dodatkową satysfakcję mam z tego że w głębi ducha liczę na to że jakiś głupek to przeczyta i się #!$%@? a później zastanowi nad swoją głupotą i może jednak odrobinę poprawi swoje życie
@cyk_w_komkuter: To Ci powiem, że bardzo szczęśliwy jesteś w tym życiu. Obserwuje tag #neet w #!$%@? czasu i większego raka jak ty to jeszcze tu nie spotkałem. Mózg to Ty masz ale tylko do plucia jadem. Jakbyś był szczęśliwy i czerpał zabawę z życia to by cię tu nie było i nie wypisywałbyś takich wpisów. Nie zgrywaj też dobrego samarytanina, który niesie pomoc bo nikomu tymi swoimi wpisami nie pomożesz.
@cyk_w_komkuter: no tak, bo według wykopków nie można mieć normalnej pracy, która się lubi, wliczając fajne zarobki i w porządku współpracowników. NIE! Bo nigdy nie pracowali, a są najaktywniejsi na tagach programista15k, przegryw i chyba giełda tworząc niezłe mitomańskie kombo.

Wg. wykopków praca to wstawanie w środku nocy i oczekiwanie na Autosana do fabryki smrodu u nich na prowincji, gdzie potężny Janusz będzie smagał ich po dupie batem, żeby szybciej skręcali