Wpis z mikrobloga

@cyk_w_komkuter: ziom ale Ty masz ból dupy o osobach które nie pracują, normalnie odbija mi się sosem czostkowym z kebaba który kupiłem wczoraj za ciężko zarobione pieniądze mamy

idź już spać bo zaśpisz do pracy, a jak Cię wypier..lą to będziesz chory fizycznie i psychicznie xD
@cyk_w_komkuter: Kilka lat temu miałem kilka miesięcy przerwy między ostatnią pracą a kolejną (ponieważ odłożyłem dość gotówki by sobie spokojnie taka przerwę zrobić). To było wspaniały okres w moim życiu. Wstawałem o której chciałem. Po śniadaniu na siłownię lub basen. Po siłowni na kebaba. A po powrocie do domu mogłem robić cokolwiek lub totalnie nic jeśli miałem taki kaprys. Moje zdrowie fizyczne jak i psychiczne nigdy później nie osiągnęło takiego pułapu.
@Spojler22: no, to dobrze, to takie dłuższe wakacje, ale w kontekście całego życia trzeba mieć pracę. Nie mam na myśli wstawania o 6 rano, ale w waszym słowniku to chyba będzie bardziej pasowało słowo "zajęcie". Trzeba coś robić, doskonalić się w czymś, nie da się inaczej, albo da, ale bardzo mizernie.
@cyk_w_komkuter: Jeśli chodzi Ci o taki Neet ze nie pracujesz i nic nie robisz całe dnie to wiadomo, ze deprecha prędzej czy później wjedzie na łeb, ale jeśli neetujesz i masz hobby w którym się zatracasz i rozwijasz to wtedy zajebiscie.