Wpis z mikrobloga

Wrzućcie to w gorące albo coś:

Jeśli potrzebujesz pomocy, nie radzisz sobie, nie jesteś sam.
Poniżej lista numerów, gdzie możesz zadzwonić, porozmawiać:
Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji tel. 22 5949100 środa – czwartek od 17.00 do 19.00.

Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym: tel. 116 123 poniedziałek-piątek od 14:00-22:00.

ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania tel. 22 484 88 01poniedziałek 15.00 – 20.00wtorek 15:00 – 20:00środa 10.00 – 15.00piątek 10.00 – 15.00niedziela 15:00 – 20:00

#niejestessam #depresja #pomoc #gruparatowaniapoziomu
  • 82
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aguirre_gniew_brzozy: takie świetne były, że mnie defacto ubezwłasnowolniono na tydzień i moje problemy się znacznie pogłębiły. Jestem agresywniejszy i bardziej skłonny do ryzyka niż wcześniej.

@trzydrzwiowypentaptyk: Jesteś tu z nami więc coś tam się im udaje.
Co do zmiany twojego stanu i podejścia do życia to nikt, oprócz ciebie, tego magicznie nie zmieni.
Sam musisz tego chcieć i dążyć do poprawy.
Tylko widzę, że ty na razie jesteś
  • Odpowiedz
Tylko widzę, że ty na razie jesteś ciągle na dziecięcym etapie braku odpowiedzialności za swoje życie obwiniając innych za to, że nic z Twoim życiem nie robią.


@m0rgi: XDD brak odpowiedzialności, czyli 5 lat pracy zawodowej w wieku 22 lat, samodzielne wynajmowanie mieszkania i odcięcie się od hajsu rodziców to przykład bycia dzieckiem. A dlaczego niby nim jestem? A tak, system, który miał mi pomóc, w rzeczywistości zrobił mi jeszcze
  • Odpowiedz
Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym: tel. 116 123 poniedziałek-piątek od 14:00-22:00.


@Tanczacy_paralityk: Nie polecam tego gówna, nie dość, że takie godziny to jeszcze wisisz godzinę zanim połączy. Podejrzewam, że ktoś się może zabić od tego czekania. Polecam całodobowy telefon Olsztyński, 89 19288 lub 89 527 00 00.
  • Odpowiedz
@unrentedundercookedwildfowl: Zdajesz sobie sprawę, że na tych telefonach często siedzą nie ludzie z wykształceniem, a jedynie gównażeria, co przyszła tam w ramach wolontariatu? Zresztą, nawet ci "Specjaliści" z tego co wiem to jedyne co tam mówia to te popularne generyczne w tekstu "pomyśl o swoich bliskich" czy "życie jest piękne", nie wspominając o wzywaniu psiarni.
  • Odpowiedz
@Tanczacy_paralityk: Tak wlazłem w ten wątek i widzę jak już się pojawiły niewygodne tutaj pytania w twoją stronę to już nagle twoja chęć pomocy się skończyła :). Patrząc ile osób zaplusowało twój post to widzę, że w tym kraju nigdy się nic nie zmieni z podejściem do problemów psychicznych i ludzie nadal będą cierpieć. Każdy kto choć trochę ma pojęcie w temacie to wie, że te telefony gówno pomagają, a
  • Odpowiedz