@szymi35: jakby Majk nie byl pieprzonym egoista to by nie robil sobie dzieciaka. Co najwyzej zabral swoja przyszla zone do banku spermy. Po pierwsze by dzieciak nie cierpial tez bedac kolejnym karlem, po drugie by nie przekazywac uszkodzonym genow, po trzecie no kto by chcial miec ojca karła jeszcze bez edukacji. Egoizm ludzki mnie obrzydza.
@Bartex2: co wiecej niskorosli zyja niestety duzo krocej, pewnie z polowe tego co przecietny czlowiek. Jakie on chce zycie i przyszlosc temu dziecku w mlodym wieku bez ojca potem zafundowac? Nie dosc, ze samotnosc to chorobe, krotkie zycie, nieszczesliwe zycie bycia wytykanym/ wysmiewanym, niszczenie spolecznestwa przekujazac z-----e geny, ktore powinno sie eliminowac, to poza tym czego on chce nauczyc tego dziecka nie umiejac samemu nic? Nie chcialbym byc w skorze
@corryand: edukację zawsze możesz uzupełnić. Bycia debilem już nie wyplewisz, bo ludzie się chamami nie rodzą, tylko nimi zostają. A z bycia patoinfluencefem, co się na niczym nie zna, a pozuje na jakiegoś speca to ludzie powinni być rozliczani, a nie dotowani atencją i kasą. No ja p------e.
@Aokx: no roznorodnosc poprzez mixowanie sie z niespokrewnionymi ludzmi owszem ale zdrowy na umysle czlowiek i nie bedacy egoista nie chce sie mixowac z kims obarczonym powazna choroba. Nawet kiedys czytalem jakies badania, ze mozg ludzki odrzuca chore i slabe osobniki podobnie jak to jest u zwierzat. Dlatego np. faceci wybieraja atrakcyjne partnerki a kobiety dobrze zbudowanych wysokich mezczyzn bo kojarza to z dobrymi genami. Nam wlasnie natura sama kaze
@szynszyla2018: a ja ją doskonale rozumiem, nie jest jakaś wybitnie ładna żeby wyrwać typa z kasą i fejmem więc się wzięła za karła i teraz żyje na nieosiągalnym wcześniej dla niej poziomie za cene seksu z karłem. Z jej kalkulacji wyszło, że się opłaca. ( ͡°͜ʖ͡°)
@Aokx: to nie czytaj ale sie zapoznaj z nauką najpierw zanim palniesz glupoty.
"Według Darwina mechanizmy naturalnej selekcji są udaremniane przez ludzką cywilizację. Jednym z celów cywilizacji jest pomoc osobnikom upośledzonym, co sprzeciwia się naturalnej selekcji odpowiedzialnej za wymieranie słabszych."
Polecam poczytac o eugenice, ktora juz przez Platona byla gloszona i byla tez stosowana u Spartan. Moze dlatego greccy bogowie sa ponad typowym cebulakiem.
Jedyny kataster jaki jest skłonna wprowadzić nasza klasa rządząca to dla ludzi nieposiadających żadnego mieszkania, srogi. A potem z każdym kolejnym mieszkaniem podatek by progresywnie malał.
#friz
źródło: comment_1664897118Wijnbmx7suqHjYgU3rIEPF.jpg
Pobierz@jebluschytrus: krasnal jak wyleci z ekipy to jedyne miejsce gdzie zarobi to będzie centrum handlowe w okolicy gwiazdki
Po pierwsze by dzieciak nie cierpial tez bedac kolejnym karlem, po drugie by nie przekazywac uszkodzonym genow, po trzecie no kto by chcial miec ojca karła jeszcze bez edukacji.
Egoizm ludzki mnie obrzydza.
@Aokx: W statystykach zawsze wszystko ładnie wyglada, gorzej ze to jest czyjeś życie i ktoś z taka decyzja będzie musiał się męczyć.
"Według Darwina mechanizmy naturalnej selekcji są udaremniane przez ludzką cywilizację. Jednym z celów cywilizacji jest pomoc osobnikom upośledzonym, co sprzeciwia się naturalnej selekcji odpowiedzialnej za wymieranie słabszych."
Polecam poczytac o eugenice, ktora juz przez Platona byla gloszona i byla tez stosowana u Spartan. Moze dlatego greccy bogowie sa ponad typowym cebulakiem.
Serio zastanówcie się nad tym. Beka w c--j a jeszcze doliczając jego sposób bycia xD i maniery jedzenia to XDDDDDDD potężne