Wpis z mikrobloga

Czesc wykopki,z gory przepraszam ze pisze na tagu Ukr,ale to jedyny tag na jakim siedze a jak wiadomo nie ma drugiej takiej skarbnicy wiedzy co wykop.
Jest tu mnóstwo sędziów,komandosów czy nawet generałów z doświadczeniem bojowym.
Pytanie mam dosc dziwne.. czy jezeli w tym roku podpisalem umowe o prace na 3 miesiące(stycz-marzec) potem porobilem troche bez umowy a niedawno podpisalem z szefem nową umowe na caly rok.. od stycznia,czyli zrobil tak,ze niby tamtej umowy na 3 miechy nie bylo,a ja ją mam. Czy to legalne ? Czy warto kontaktowac sie z jakims radcą prawnym ? Pytam bo mam kose z szefem i aktualnie jestem na wylocie a nie dam sobie pluć w morde staremu komuchowi. Szef w pierwszych dniach wojny mial małe *Z* pod rejestracją,ale mu to skutecznie wybilismy z glowy kradnąc dwie tablice i przebijając koła. Po uzyskaniu porady usune oczywiscie ten komentarz xd
#ukraina
  • 11
Dziekuje. Skladki byly odprowadzane,to byla taka praca na zasadzie,ty sobie spokojnie pracuj a ja i ksiegowa wszystko ogarniemy w papierach, dostawalem umowe po 3 miesiacach i parafowalem podpis ze stara datą,ale tego juz jie udowodnie bo to bedzie slowo przeciw slowu.
@instalacja: wyjdz czlowieku na dwór sie troche przewietrzyc bo ci ta wilgoć z piwnicy juz glowe zaatakowala. Spamerem to chyba ty jestes bo wlasnie robisz gównospam xd dalsze pisanie z tobą nie ma sensu bo ciekawsze jest juz nawet ogladanie streamu z pogrzebu klechy. Teraz masz okazje zeby sie opluc przed monitorem i cos odpowiedzieć,zegnam :D