Wpis z mikrobloga

@KoninaBeZiomeczka: coś w tym stylu. Nie po znajomości, nawet są zdesperowani bo mało osób chce tu robić więc biorą wszystkich jak leci. Mam zdalną pracę z Pragi (tej Czeskiej) a sam mieszkam w Czechach. Tu jest najniższe bezrobocie w europie czy tam na świecie wiec pracy jest do wyboru do koloru i można dyktować warunki (do pewnego stopnia xd)
@Davidozz:

- wszechświat powstał 4 miliardy lat temu w wyniku wielkiego wybuchu

- to tak jak moja sraka dzisiaj po porannej kawie

Za drugie zdanie nikt by nie dostał nobla, a jest tak samo użyteczne dla ludzkości jak to pierwsze


Wiem że to heheszki, ale akurat teorie naukowe, nawet jeśli pozornie bez praktycznego zastosowania, mają niesamowitą użyteczność dla ludzkości, bo prowadzą do powstania takich teorii, które już to praktyczne zastosowanie mają
@Relkin: jeśli jesteś zainteresowany sprawdź sobie na jobs.cz oferty pracy w Pradze i Brnie. Ja nie mam żadnych linków niestety.

@Shatter: w opór dużo to chyba trochę przesadzone, ale nie narzekam. Jak masz skillsy to można całkiem sporo wyciągnąć ale chyba porównywalne do polski. Mam teraz rozmowę na jutro nagraną jako it support za 36k czk netto po angielsku, ale jeszcze zastanawiam się czy iść. Wiec za podstawy można ty