Wpis z mikrobloga

@Broken: właśnie dajo, dajo, i to pieniądze, o których większość z was pewnie marzy. Niestety miesięczne opóźnienie wypłat z AdSense bardzo ogranicza możliwość inwestowania... i tak jak teraz... albo pożyczam i jadę dalej, albo czekam te kilka dni na wpływy z innych źródeł, bądź też do 23 na wypłatę z AdSense.

Sory za szczerość, ale to ty jesteś śmieszny.
@Broken: nie chcę pieniędzy od mikrów. Chcę wziąć normalną pożyczkę, najlepiej z promocją "pierwsza za darmo". Liczyłem na to, że ktoś podpowie gdzie najłatwiej taką dostać dla osób w mojej sytuacji.

@Bankierpl: dzięki za reakcję. Wiem jak to wygląda z perspektywy banku, niemniej sytuacja jest dla mnie nie zrozumiała. Dlaczego banki aż tak boją się udzielać krótkoterminowych pożyczek(np. do 14 dni) na śmieszne kwoty(np. do 500zł) tak młodym ludziom? Czy
@nokio: da się tak zastrzec? Na oko to byłoby to bez sensu.. Niemniej ciekawa propozycja, może się kiedyś przyda.

Ostatecznie z pożyczką kilkuset złotych poratowała rodzina. Dobrze mieć dostęp do konta rodziców i móc zawsze na nich liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)