Wpis z mikrobloga

Długo siedzę na tym portalu i długo czytam tag i w związku z tym widziałem różne zachowania i wpisy - byli tutaj fani patOli, pewnie znalazłby się jakiś zwolennik Lochy, Goryla, Remiziaka albo Klauno. No ale apologetów Hugoliny to ja się nie spodziewałem XD mówię apologetów bo nie mamy tutaj argumentów typu "dobra niech zostanie, robi dymy, jest śmiesznie" albo "przynajmniej coś się dzieje", natomiast mamy kilkuakapitowe obrony i tłumaczenia dlaczego to co robi jest dobre. Komedia.
#hotelparadise
  • 14
@spinel największą komedią jest to, że nikt tu nie powiedział ani razu, że to co robi jest dobre. Wszystkie wysrywy były na temat Mikołaja, a co do niej padły tylko stwierdzenia, że można wykazać się większą ilością empatii.

Co Wy się tak uparliście wszyscy na ten temat, dawno byłby zamknięty gdybyście się tak nie srali.

I tak - gdyby jej nie było to nie byłoby dram więc mielibyśmy kolejne Love Island.
@MoccaC: a czy ona nie jest poprostu toxic??

Nie bierz tego do siebie.. każdy mógłby Hankę polubić, ale na swój sposób.
A tutaj mamy show TV, tzn ze się nie wywinie od ogółu ʕʔ
@Matelo14 ciągle mam nie komentować, ale jak piszesz kulturnie to odpowiem. Tak, jej zachowanie nie jest ok, tak dziewczyna potrzebuje terapii, ale kieruje się prawdziwymi emocjami i jest jej czasem po ludzku szkoda. Wyobraź sobie ze zamykają Cię w programie, kamery 24/7 dramy itp itd. Psycha siada jednostkom, które nie są stabilne albo wyrachowane. Czy jest toksyczna? Pewnie najbardziej dla siebie. Czy była taka od zawsze ? Być może poprzednie zwiazki ją
@MoccaC: a może ona chcem się usprawiedliwić ?
Nie powinnaś oceniać ludzi przez pryzmat - ich zamykajom.. to jest program na który zgodzili się dorośli ludzi, większość po fejm