Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@j0shva: No jest, co Ukraińcy i zachód, który ich zaopatruje ma z tym zrobić? Zazwyczaj pisząc coś, ma się na myśli konkretną konkluzję - jaka była jego i każdej osoby piszącej o wymianie nuklearnej?
@GFG_: zeby zakonczyc wojne szybciej, ale ja napisalem wyzej, ze jesli chodzi o sposob zakonczenia wojny itp. to sie zgodze, ale ja sam tego tak nie potraktowalem nawet na poczatku i jak ktos nie widzial ankiety, a widzial samego tweeta to tez tak to moze tego nie potraktowac, ja tez np. czesto pisze o uzyciu bomb atomowych w postach, ale nie po to, by siac panike czy strach wsrod ludzi i
@j0shva Groźby atomowe dostajemy już od dłuższego czasu - nie tylko Ukraińcy, przecież w państwowej telewizji rosyjskiej najzabawniejszym tematem było, jakiś czas temu, zmiecienie z mapy naszej stolicy - do cholery, ile można dać się szantażować? Pokój za wszelką cenę przerobiło kilka państw podczas II wojny, jak się skończyło wszyscy wiedzą.
Już nie mówię o incydentach, kiedy ich bombowce strategiczne naruszały przestrzeń powietrzną zachodniej Europy.
@j0shva Ale ja nigdzie nie zarzucałem nikomu tego, że sieje panikę.

Zapytałem tylko o to, co należy zrobić - Ukraińcy mają oddać obwody w których 97% mieszkańców poparło aneksję (( ͡° ͜ʖ ͡°)) i dać Rosjanom tego, czego chcą? Co w momencie, kiedy zaatakują państwa bałtyckie i Finlandię - również mają im oddać swoje terytorium?
@kam3o: Elon sra się o swoje satelitki które ulegną uszkodzeniu w czasie wybuchu atomowego, a nie o życie robactwa.


@Rogovic: Raczej wlasnie o to ze atom zabije mu pracownikow i klientow xD

Przeciez ten typ pisal ze cel w zyciu czlowieka to ruchanie i maja sie wszyscy ruchac bo on potrzebuje roboli do fabryki