Wpis z mikrobloga

Szukam gry (np rpg) gdzie zaczyna się jako nikt i powoli się rozwija do wysokiego poziomu. Chodzi mi o to by na początku dostawać tylko błache zlecenia np zbierz rzepę lub zabij szczury w piwnicy. Może być stara albo nowa. Multi albo single. ROZWAŻĘ WSZYSTKIE PROPOZYCJE
k #grykomputerowe #gry #rpg #szczuryposting
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jast: @Kuweta35: @TwujKoshmar: nie przesadzalbym z tymi falloutami. W jedynce po jakichs kilkunastu minutach gry mozna samodzielnie zlikwidowac caly gang (khanowie), a w dwojce jest sie wybrancem wyslanym na wazny quest i generalnie po dotarciu do trzeciej wiekszej lokacji ma sie sprzet wystarczajacy do przejscia wiekszosci gry.
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: pierwszy raz ogrywalem Fallouty 1 i 2 jak mialem 12-13 lat (i to bylo jakies 2-3 lata po premierze) i juz wtedy przeszedlem je kompletnie bez problemu, zupelnie nie ma w tych grach tego, o czym pisze OP. Jedyna sytuacja kiedy bylbym w stanie sobie wyobrazic to ciulanie zasobow i kombinowanie o ktorym piszesz, to wtedy, kiedy gralbym po raz pierwszy nie czytajac opisow i dialogow. Ale wtedy kazda
  • Odpowiedz
  • 3
@Sudo_exit wiem że to daleko od rpgów ale w sumie Faktorio jest takim czymś, na początku ciułasz materiały a potem robisz maszyny do ciułania materiałów i się rozbudowujesz w nieskończoność
  • Odpowiedz
@Sterling_Archer: przecież w Falloucie bardzo prosto sobie utrudnić rozgrywkę np. źle rozdając staty czy biorąc słabe perki. Jak dla mnie Fallouty a szczególnie 1 i 2 to bardzo dobre gry jak ktoś chce prawdziwego RPGa from zero to hero
  • Odpowiedz
@Sudo_exit: Jeśli klimat diablo również bierzesz pod uwagę, to darmowe PathofExile mogę polecić. Startuje się jako gołodupiec rozbitek i rozwija postać w oparciu o drzewko skilli wspólne dla wszystkich klas postaci (więc ma się swobodę w rozwijaniu hybryd tych klas które się lubi)
  • Odpowiedz