Wpis z mikrobloga

@Admast: 63 metry to i w mieszkaniu mało. Może jeszcze na 2 osoby z małym salonem, ale w domu, gdzie jeszcze są dodatkowe przestrzenie gospodarcze to bardzo mało. No chyba, że da się wyrwać 20 metrów poddasza w takim domu, ale wtedy znowu schody zabierają coś.
@rafffcio haharbud, lukasz budowlaniec, johny buduje, oraz inne ktore wyczerpują dane zagadnienie z ktorym chce sie zapoznać w danym momencie. Na przykład klejenie styropianu na sciane fundamentową i czy dawać siatkę z klejem czy nie itd.
Czasami trzeba sie tez posilkowac informacjami pisanymi w necie ale glownie YouTube wiele rzeczy wyczerpuje

@bartek555 ale ja nie bede mial dachu 200m a kwota jaka podaje to tak naprawdę za sam material bo nie planuje
kucma19 - @rafffcio haharbud, lukasz budowlaniec, johny buduje, oraz inne ktore wycze...

źródło: comment_1664857658VkLZ2b4ui0Rf0725IW9d1G.jpg

Pobierz
@kucma19: Szacuneczek. Gdybym miał czas i wiedzę też budowałbym sam. Ale nie mam, a spieprzyć fundament bardzo łatwo. I o ile samo stawianie ścian jest proste, tak chociażby dach już bardzo ciężko ogarnąć samemu.
garaż blaszany 105m2


@kucma19: o kurde, to mnie zaskoczyłeś. Garaż na 6 aut? Chyba nie widzialem tak wielkiego garażu z blachy :D

Instalacje ogrzewania będziesz robił podłogówkę? Wszystko sam? W jaki sposób planujesz dach montować? Nie bardzo to widzę bez zadnego pomocnika