Wpis z mikrobloga

@kucma19: ile zajęło Ci murowanie ścian z pustaka? Czy nie łatwiej byłoby wypożyczyć szalunek i wylać ściany fundamentowe z betonu? Jak myślę, że przy budowie swojego domu miałbym murować betonowe bloczki, to odechciewa mi się budować.
@Simon420: powiem Ci ze trudno mi bylo określić co jest lepsze ponieważ nie mam ani doswiadczenia ani wiedzy. Robie tak jak moi budowlani guru z jutuba, bo jesli ktos kto zawodowo stawia domy, muruje z bloczka i jest dobrze... to i ja wymuruje z bloczka i też bedzie dobrze.
A ze potem czlowiek nie ma sily wysiąść z auta albo ruszyć ręką rano to inna rzecz :). Z pewnością na stepnym
Wiem ze dziwnie to wygląda ze garaż prawie 2 razy wiekszy od domu ale tak chce i tak bedzie


@kucma19: Ty wiesz, że prawdopodobnie za ten garaż osobno, podatek od nieruchomości będziesz płacił dużo większy niż dom? Nie dlatego, że ten garaż jest większy tylko dlatego, że jest osobno!
@s---k: mi też sie wydaje strasznie dlugo ale jesli pracujesz na etacie a na budowe dojezdzasz godzine w jedną strone i masz do dyspozycji tylko maksymalnie 3-4h to szczerze powiem ze to był max moich mozliwosci jesli chodzi o tempo. skoro nie moge wziąć urlopu to walcze dostepnymi środkami. Byle sie nie poddać.
Gdyby robic w dwie osoby gdzie jedna nosi bloczk i miesza zaprawe a druga tylko muruje to robota