Wpis z mikrobloga

#nikolinasmukler #wojna #rosja #ukraina #rosyjskaonucawkrakowie Mireczki, tak bardzo mi wstyd ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem jak to się stało. Zupełnym przypadkiem napisałem prośbę do #uokik by przyjrzeli się działalności Pani Nikoliny. Dodatkowo w jakimś odruchu bezwarunkowym załączyłem screena z jej profilu, podpisałem list profilem zaufanym i kliknąłem „wyślij”. Nie wiem jak do tego doszło. Nie chciałem zaszkodzić tej wspaniałej kobiecie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślicie, ze warto ją przeprosić?
mourise - #nikolinasmukler #wojna #rosja #ukraina #rosyjskaonucawkrakowie Mireczki, t...

źródło: comment_1664798466VSBUnBJcTNLHTNaYaxurTS.jpg

Pobierz
  • 17
@mourise: Jak się znasz na pisaniu takich pism to mam ciekawostkę. Otóż pani jest obywatelką Polski, ale mimo urodzenia w Radomiu, nie dostała obywatelstwa od razu - z racji urodzenia - a później, w trybie administracyjnym. Byłaby wielka szkoda, gdyby się okazało, że jakiś urzędnik popełnił niewielki błąd formalny i pani musiałaby składać wniosek ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tylko_noc
Wszystko zależy od skali problemu.
Do UOKiK możesz zgłosić podejrzenie naruszenia prawa konkurencji o wymiarze lokalnym i tutaj możesz przez epuap, ponieważ UOKiK umożliwia też składanie anonimowych zgłoszeń w takich sprawach. Generalnie któryś giguś od nich mi powiedział, że zgłoszenia przez epuap traktują jak zgłoszenia anonimowe "bo tak już proszę pana jest".

Jeśli chcesz złożyć formalne zawiadomienie, na które już muszą Ci odpowiedzieć, to musisz to zrobić listownie, z podaniem przepisu
@Tylko_noc: pisana w języku prawnym czy prawniczym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczerze mówiąc, mam po prostu dosyć i moim zdaniem ten system został zaprojektowany właśnie po to, żeby przeciętny petent odbijał się od ściany i tracił zapał. UOKiK jest obecnie upolitycznioną instytucją i pomiędzy testami proszków do prania, priorytetowo ściga sprawy w których mogą narzucić ogromne kary. A więc przede wszystkim banki i różnego rodzaju zmowy konsumenckie.
@Roszp: u mnie giodo zajelo 1,5 roku wydanie decyzji ze jednak wszystko jest ok i tylko mi sie wydaje ze naruszono art. 172 prawa telekomunikacyjnego przez PZU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale przynajmniej skonczyly sie telefony