Wpis z mikrobloga

Czemu wszystkie #p0lka w komunikacji miejskiej mają taki wyraz twarzy, ewentualnie ciągle siedzą wpatrzone w telefon? Usmiechnalem się dziś do jednej dziewczyny w tramwaju to odzwajemniła mi wyrazem twarzy picrel. Czy to kwestia wybujałego ego czy po prostu to jest to słynne smile im polish? Zdarza mi się czasem przyglądać ludziom w komunikacji miejskiej i czasem się uśmiechnę czy to do chłopa czy do baby po prostu ze zwykłego dobrego wychowania, i jak na razie większość Polek albo odwraca wzrok od razu albo ma taką minę jakby miała się zaraz porzygac. Jedynie starsze kobiety się czasem uśmiechną i jedna Ukrainka odwzajemniła uśmiech nie wiem czy to kwestia wychowania czy czego. Czy możecie mi różowe wyjaśnić o co chodzi?
#poznan #p0lka #logikarozowychpaskow #pytanie #ukraina #rozowepaski
KRZYSZTOFDZONGUN - Czemu wszystkie #p0lka w komunikacji miejskiej mają taki wyraz twa...

źródło: comment_1664795152PVfIqV6LXyri5g7mwBv4u6.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Bo księżniczki mają ego rząd wielkości większe, niż IQ.
Jechałem kiedyś samochodem przez miasto i zauważyłem, że dziewczynie idącej chodnikiem wiatr zwiał szalik, apaszkę czy cośtam. Garderoba leży na chodniku, ona się nie zorientowała, więc zacząłem machać, pokazywać. Nie zauważyła, więc tak krótko i delikatnie trąbnąłem i dalej macham i pokazuję. Ona popatrzyła, wykrzywiła ryj, pokazała mi środkowy palec i poszła dalej xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: 100% racji, nienawidzę wracać z podróży do Polski. Za granicą, nie mówię tu o odległych krainach bo nawet w czechach jest to normalne że ludzie potrafią się do siebie uśmiechnąć, a w Polsce jak w lesie. Uśmiechniesz się do kogoś to Ci zaraz zechce #!$%@? bo się z niego śmiejesz.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: a ja mam zawsze gites humor, czy to slonce,czy to deszcz, czy lato, czy zima, czy poniedziałek,czy sobota-każdy dzień jest piękny!
I do pracy wstaję z uśmiechem na ustach, w domu stara i bachory nie jęczą, robię co chcę, wydaję na co chcę- ogólnie życie jest piękne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: W normalnym, cywilizowanym kraju jak się popatrzysz na kogoś i będziesz się na niego tak długo patrzył, aż on zauważy, że się na ciebie patrzysz, to albo się do ciebie ten człowiek uśmiechnie albo podejdzie uśmiechnięty i się spyta:

- czy my się przypadkiem nie znamy?


A w Polsce? Ja #!$%@?... W Polsce jak w lesie, #!$%@?. Nie, w polsce jak w chlewie obsranym gównem, #!$%@?. Spojrzysz się na polaka-robaka, to jak zauważy, że się na niego patrzysz to, #!$%@? albo podejdzie i ci #!$%@? albo się spyta:

- co #!$%@?, chcesz #!$%@? #!$%@?? Patrzysz się na mnie na polaka-robaka. Wiesz kim ja jestem, #!$%@?? Nie mam pracy #!$%@? albo pracuje za trzy tysiące złotych. Jestem #!$%@? kimś.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Pamiętam jak przyjechał do nas pewien klient. Poszliśmy po spotkaniach razem na piwo. Jeden koleś (ten klient) uśmiechnął się w korytarzu w pubie do jakiegoś typka (Polaka) i trzeba było reagować, bo ten drugi mu chciał #!$%@?ć. Są więc dwa możliwe wytłumaczenia. Jesteś brzydki albo/lub/i trafiłeś na dziewczynę z typową polacką aparycją, czyli mordą wygiętą jak pałąk od wiadra. Jedno i drugie to czysta genetyka. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz