Wpis z mikrobloga

Czemu wszystkie #p0lka w komunikacji miejskiej mają taki wyraz twarzy, ewentualnie ciągle siedzą wpatrzone w telefon? Usmiechnalem się dziś do jednej dziewczyny w tramwaju to odzwajemniła mi wyrazem twarzy picrel. Czy to kwestia wybujałego ego czy po prostu to jest to słynne smile im polish? Zdarza mi się czasem przyglądać ludziom w komunikacji miejskiej i czasem się uśmiechnę czy to do chłopa czy do baby po prostu ze zwykłego dobrego wychowania, i jak na razie większość Polek albo odwraca wzrok od razu albo ma taką minę jakby miała się zaraz porzygac. Jedynie starsze kobiety się czasem uśmiechną i jedna Ukrainka odwzajemniła uśmiech nie wiem czy to kwestia wychowania czy czego. Czy możecie mi różowe wyjaśnić o co chodzi?
#poznan #p0lka #logikarozowychpaskow #pytanie #ukraina #rozowepaski
KRZYSZTOFDZONGUN - Czemu wszystkie #p0lka w komunikacji miejskiej mają taki wyraz twa...

źródło: comment_1664795152PVfIqV6LXyri5g7mwBv4u6.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Sorry, ale większość Polek taka jest. Czy to młode czy stare. Mijam sąsiadkę z dołu to na dzień dobry nigdy nie odpowie. Tylko patrzy, gruba rura xD
Dlatego mam kobietę ze wschodu, całkowicie inne wychowanie. Nawet jak mi się związek nie uda, to Polki już nigdy nie będą branę pod uwagę. Polecam ;)
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: ja się patrzę w telefon bo nie lubię jak ktoś zagaduje. A tak to się wychilije, poucze angielskiego, książkę poczytam. Kilka razy miałam nieprzyjemna sytuację że ktoś na siłę chciał mnie odprowadzać i lepiej nie ryzykować.
  • Odpowiedz
Uśmiechem się w knajpie do pewnej kobiety (siedziała z rodziną), po chwili z dzieckiem podszedł jej mąż, zamienić kilka zdań, zapytać skąd jestem, życzyć miłych wakacji, ona jak wychodziliśmy pożegnała się.


@ravau: męża wysłała na rozpoznanie? co to za jeden, skąd jest, czego chce :D
  • Odpowiedz
@schweizer: kochany, to ja powiem ci, bądź zmiana która chcesz widzieć- ja już mam wywalone w miny Polaków, bo ja się uśmiecham do ludzi dla siebie, bo jestem pozytywnym gościem (a przynajmnken staram się taki być) i jak mi nie odpowiadają to #!$%@? z nimi, a jak nie chcą się uśmiechać to ich strata. My sami bądźmy zmianami, które chcemy widzieć w spolecze stwie i nie zwazajmy na innych. Niech
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: okazało się, że facet jakimś kiero w hotelu jest na codzien i był ciekawy skąd jesteśmy, w dodatku umiał kilka zdań po polsku czym się nie omieszkał pochwalić :)

Nie wiem czemu męża wysłała, czy wysłała, ale pewnie zamężna kobieta w tym kraju by nie podeszła xD pomimo ciekawości
  • Odpowiedz
Usmiechnalem się dziś do jednej dziewczyny w tramwaju


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: one to odbierają jako molestowanie, wg nich nie powinieneś na nie patrzeć a co dopiero się usmiechnąć. Dlaczego? Bo nie jesteś w kręgu zainteresowania jako potencjalny partner a one tylko tak potrafią przetwarzać świat, nie ma tam dobroci i ideii wyższych jest materialzm, snobizm i egoizm.
  • Odpowiedz