Wpis z mikrobloga

Czemu wszystkie #p0lka w komunikacji miejskiej mają taki wyraz twarzy, ewentualnie ciągle siedzą wpatrzone w telefon? Usmiechnalem się dziś do jednej dziewczyny w tramwaju to odzwajemniła mi wyrazem twarzy picrel. Czy to kwestia wybujałego ego czy po prostu to jest to słynne smile im polish? Zdarza mi się czasem przyglądać ludziom w komunikacji miejskiej i czasem się uśmiechnę czy to do chłopa czy do baby po prostu ze zwykłego dobrego wychowania, i jak na razie większość Polek albo odwraca wzrok od razu albo ma taką minę jakby miała się zaraz porzygac. Jedynie starsze kobiety się czasem uśmiechną i jedna Ukrainka odwzajemniła uśmiech nie wiem czy to kwestia wychowania czy czego. Czy możecie mi różowe wyjaśnić o co chodzi?
#poznan #p0lka #logikarozowychpaskow #pytanie #ukraina #rozowepaski
KRZYSZTOFDZONGUN - Czemu wszystkie #p0lka w komunikacji miejskiej mają taki wyraz twa...

źródło: comment_1664795152PVfIqV6LXyri5g7mwBv4u6.jpg

Pobierz
  • 73
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: W komunikacji miejskiej to jest zrozumiałe, bo w polskiej kulturze to nie jest jakoś ugruntowane, żeby się uśmiechać do randomów na ulicy. Ale przejdź się do jakiegoś sklepu czy na siłownię, czy gdziekolwiek gdzie p0lka stoi za ladą/siedzi za biurkiem i obsługuje klientów - w miejscu gdzie w sumie to powinna przynajmniej na 8 godzin pozbyć się swojej mordy z grymasem i wysilić się na minimum bycia miłym. Niestety w
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: to nie tylko tyczy się kobiet, ale również i mężczyzn. Wszyscy chodzą jakby byli non stop #!$%@?, albo niezadowoleni z życia. Taka nasza natura.
Masz dobry humor uśmiechasz się sam do siebie, wychodzisz z domu i nagle masz zderzenie z rzeczywistością, patrzysz na te wszystkie smutne mordy i wszystkiego się odechciewa nawet głupiego uśmiechania.