Wpis z mikrobloga

Łykopki, wy jesteście niemożliwi XDD Jeszcze przed wojną panowała tu narracja, że WOT to mięso armatnie, zbieranina prawackich chłoptasiów i tak w ogóle to dostaną karabin w rękę i będą ginąć, szkoda pieniędzy. Szkalowania WOTu na tym portalu było tu co nie miara przez ostatnie lata

Wojna na Ukrainie jednak jasno pokazała, że taki ich WOT i inne formacje militarne na ten wzór to najlepsze co mogło się przydarzyć. Żołnierze niezawodowi, ale przeszkoleni i zabijający w tej wojnie tuziny ruskich orków, do tego zgłaszający się do służby na ochotnika, a nie z poboru przymusowego jak kilkanaście lat temu.

Jeszcze niedawno plusowaliście w gorących takie wysrywy jak ten poniżej, a teraz od 2 godzin plusy zbierają komentarze pochwalające WOT, że tak, tak, to przecież jest najlepsza strategia XDD Jesteście takimi chorągiewami, że szkoda gadać.

Specjalizujecie się w wyszukiwaniu onuc, a prawda jest taka, że najwięcej ruskiej propagandy to łykaliście wy przez cały okres trwania pokoju, non stop szkalując własny kraj i podważając jego możliwości.

Teraz można publicznie pluć na plusujących, którzy zgrywają ekspertów na tagach wojennych, oczywiście przynależnośc do neuropy, jakże inaczej. Wtedy ruska propaganda im pachniała fiołkami, nie gunwem.

@kuroszczur, @Wlasciciel_prawakow, @TurboDynamo i wiele innych koleżków, którzy teraz rzekomo tropią ruskie onuce na wykopie, ale największą są w stanie wytropić patrząc na co dzień w lustro.

#ukraina #wojna #rosja #bekazpodludzi #4konserwy #bekazneuropy #takaprawda #bekazlewactwa #niebieskiepaski #wykop #bekazwykopkow #ruskapropaganda #polityka
Pobierz S.....y - Łykopki, wy jesteście niemożliwi XDD Jeszcze przed wojną panowała tu narrac...
źródło: comment_1664789339ycNPH5QeXgWRPSuWwFWHCP.jpg
  • 65
Wojna na Ukrainie jednak jasno pokazała, że taki ich WOT i inne formacje militarne na ten wzór to najlepsze co mogło się przydarzyć.


@Sok_Mandarynkowy: już #!$%@? bez przesady, najlepsze co im sie mogło przydarzyć to wojska pancerne, lotnictwo i artyleria. WOT (ani ich WOT) nie ma niczego takiego, tylko chłopców z karabinami biegającymi po lesie. Czymś takim możesz sobie w piździe pogmerać a nie robić kontrofensywy.
@dzangyl: Dodam tylko, że jak ja wyciągnąłem wnioski i PRZEPROSIŁEM PUBLICZNIE za to, że nie wierzyłem w wojnę i trollowałem Ukraińców, to zostałem i tak zjechany od góry do dołu, a to był tylko trolling, za który i tak wyłapałem bana na 6 miesięcy. Z tym, że ja obnażam propagandę uprawianą przez LATA na wykopie przez masę osób, o której ty jesteś w stanie napisać tylko "zmienili zdanie". Weź się gościu
@Sok_Mandarynkowy czego spodziewasz się po portalu, gdzie ostatnio najbardziej plusowanym wpisem w gorących był wpis, w którym autor mówi,że Polacy zasłużyli na Wołyń, albo że się nie dziwi.

Albo że oni są gotowi i się nie przejmują atomówką od Putina, nawet gdyby Rosja została zniszczona, co byłoby dobre, to nadal zginęło by x tysięcy niewinnych Ukraincow/ Polaków.

Albo racjonalizowanie sobie idiotycznego wpisu Sikorskiego.
Jeszcze przed wojną panowała tu narracja, że WOT to mięso armatnie, zbieranina prawackich chłoptasiów i tak w ogóle to dostaną karabin w rękę i będą ginąć, szkoda pieniędzy.


@Sok_Mandarynkowy: to ichni WOT dostał Himarsy? Kraby? MiGi? T-72 i inne takie? WOT może być dobry do wojny partyzanckiej, do działań opóźniających, nie do obrony przed regularną armią, która posiada takie zabawki jak wyżej.
Szkalowania WOTu na tym portalu było tu co nie miara przez ostatnie lata


@Sok_Mandarynkowy: Bo to był pomysł Macierewicza, a wprowadził go PIS.

Na wykopie jest prosta zasada - co z pisu to złe. Kto podważa ten pisowiec. Widze pis (dobrze) daje minus, widze pis (zle) daje plus.

I tak się barany kręcą w kółko od 10 lat. Z tym że PO zmienili na PIS żeby teraz znów zmienić kolejność.

A
@Sok_Mandarynkowy: Wojna na Ukrainie pokazała, że weterani z poprzedniego konfliktu zbrojnego i poborowi odbywający służbę w warunkach wojennych są ogromnym atutem.

WOT ukraiński nic nie pokazał - chyba, że masz na myśli te filmiki co prosili Zeleńskiego aby nie wysyłał ich na wojnę i że nie mają sprzętu. (WOT na Ukrainie, szczególnie w zachodniej części kraju to była furtka dla tych co nie chcieli pełnić służby w Donbasie i ogólnie ta
@Sok_Mandarynkowy:

Ktoś może przyznałby Ci rację gdybyś rzeczowo opisał problem i nie obrażając nikogo wytknął hipokryzję pozwalając ludziom się kajać, jeżeli uznają, że rzeczywiście nie mieli racji.
Ty natomiast wpadłeś zachwycony swoim odkryciem, podekscytowany obnażaniem mitycznej propagandy zacząłeś obrażać ludzi, o tagach nawet nie wspomnę. Są lepsze sposoby na pozbycie się frustracji w życiu. Prostsze.
@BajaScorpions: Ale co ty mi sugerujesz? Że mam teraz jechać po PiSie za utworzenie WOTu? Mam się wpisywać w waszą narrację, że co PO to plus, a co PiS to minus? Jesteś chyba niepoważny, nie będę się w tę propagandę wpisywać.

PiS podczas swoich rządów zrobił sporo złego i oceniam tę partię negatywnie, natomiast niektóre ich pomysły były dobre, jak zwolnienie z podatku PIT dla osób poniżej 26 rż (większe zarobki