Wpis z mikrobloga

Łykopki, wy jesteście niemożliwi XDD Jeszcze przed wojną panowała tu narracja, że WOT to mięso armatnie, zbieranina prawackich chłoptasiów i tak w ogóle to dostaną karabin w rękę i będą ginąć, szkoda pieniędzy. Szkalowania WOTu na tym portalu było tu co nie miara przez ostatnie lata

Wojna na Ukrainie jednak jasno pokazała, że taki ich WOT i inne formacje militarne na ten wzór to najlepsze co mogło się przydarzyć. Żołnierze niezawodowi, ale przeszkoleni i zabijający w tej wojnie tuziny ruskich orków, do tego zgłaszający się do służby na ochotnika, a nie z poboru przymusowego jak kilkanaście lat temu.

Jeszcze niedawno plusowaliście w gorących takie wysrywy jak ten poniżej, a teraz od 2 godzin plusy zbierają komentarze pochwalające WOT, że tak, tak, to przecież jest najlepsza strategia XDD Jesteście takimi chorągiewami, że szkoda gadać.

Specjalizujecie się w wyszukiwaniu onuc, a prawda jest taka, że najwięcej ruskiej propagandy to łykaliście wy przez cały okres trwania pokoju, non stop szkalując własny kraj i podważając jego możliwości.

Teraz można publicznie pluć na plusujących, którzy zgrywają ekspertów na tagach wojennych, oczywiście przynależnośc do neuropy, jakże inaczej. Wtedy ruska propaganda im pachniała fiołkami, nie gunwem.

@kuroszczur, @Wlasciciel_prawakow, @TurboDynamo i wiele innych koleżków, którzy teraz rzekomo tropią ruskie onuce na wykopie, ale największą są w stanie wytropić patrząc na co dzień w lustro.

#ukraina #wojna #rosja #bekazpodludzi #4konserwy #bekazneuropy #takaprawda #bekazlewactwa #niebieskiepaski #wykop #bekazwykopkow #ruskapropaganda #polityka
S.....y - Łykopki, wy jesteście niemożliwi XDD Jeszcze przed wojną panowała tu narrac...

źródło: comment_1664789339ycNPH5QeXgWRPSuWwFWHCP.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
Wojna na Ukrainie jednak jasno pokazała, że taki ich WOT i inne formacje militarne na ten wzór to najlepsze co mogło się przydarzyć.


@Sok_Mandarynkowy: już #!$%@? bez przesady, najlepsze co im sie mogło przydarzyć to wojska pancerne, lotnictwo i artyleria. WOT (ani ich WOT) nie ma niczego takiego, tylko chłopców z karabinami biegającymi po lesie. Czymś takim możesz sobie w piździe pogmerać a nie robić kontrofensywy.
  • Odpowiedz
@dzangyl: Co jest w tym złego? Hipokryzja. Sianie propagandy za pragmatyzm (czyli niemiłowanie Ukraińców, przy jednoczesnym stwierdzeniu, że lepiej dla nas jak wygrają) i doszukiwanie się ruskiej propagandy, gdzie przez kilka lat to oni łykali ruską propagandę.

Ruska propaganda z uchodźcami na granicy, Ruska propaganda po sformowaniu WOTu i wiele więcej podobnych sytuacji.
  • Odpowiedz
@dzangyl: Dodam tylko, że jak ja wyciągnąłem wnioski i PRZEPROSIŁEM PUBLICZNIE za to, że nie wierzyłem w wojnę i trollowałem Ukraińców, to zostałem i tak zjechany od góry do dołu, a to był tylko trolling, za który i tak wyłapałem bana na 6 miesięcy. Z tym, że ja obnażam propagandę uprawianą przez LATA na wykopie przez masę osób, o której ty jesteś w stanie napisać tylko "zmienili zdanie". Weź się gościu
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy czego spodziewasz się po portalu, gdzie ostatnio najbardziej plusowanym wpisem w gorących był wpis, w którym autor mówi,że Polacy zasłużyli na Wołyń, albo że się nie dziwi.

Albo że oni są gotowi i się nie przejmują atomówką od Putina, nawet gdyby Rosja została zniszczona, co byłoby dobre, to nadal zginęło by x tysięcy niewinnych Ukraincow/ Polaków.

Albo racjonalizowanie sobie idiotycznego wpisu Sikorskiego.
  • Odpowiedz
Jeszcze przed wojną panowała tu narracja, że WOT to mięso armatnie, zbieranina prawackich chłoptasiów i tak w ogóle to dostaną karabin w rękę i będą ginąć, szkoda pieniędzy.


@Sok_Mandarynkowy: to ichni WOT dostał Himarsy? Kraby? MiGi? T-72 i inne takie? WOT może być dobry do wojny partyzanckiej, do działań opóźniających, nie do obrony przed regularną armią, która posiada takie zabawki jak wyżej.
  • Odpowiedz
Szkalowania WOTu na tym portalu było tu co nie miara przez ostatnie lata


@Sok_Mandarynkowy: Bo to był pomysł Macierewicza, a wprowadził go PIS.

Na wykopie jest prosta zasada - co z pisu to złe. Kto podważa ten pisowiec. Widze pis (dobrze) daje minus, widze pis (zle) daje plus.

I tak się barany kręcą w kółko od 10 lat. Z tym że PO zmienili na PIS żeby teraz znów zmienić kolejność.

A
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Wojna na Ukrainie pokazała, że weterani z poprzedniego konfliktu zbrojnego i poborowi odbywający służbę w warunkach wojennych są ogromnym atutem.

WOT ukraiński nic nie pokazał - chyba, że masz na myśli te filmiki co prosili Zeleńskiego aby nie wysyłał ich na wojnę i że nie mają sprzętu. (WOT na Ukrainie, szczególnie w zachodniej części kraju to była furtka dla tych co nie chcieli pełnić służby w Donbasie i ogólnie ta
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy:

Ktoś może przyznałby Ci rację gdybyś rzeczowo opisał problem i nie obrażając nikogo wytknął hipokryzję pozwalając ludziom się kajać, jeżeli uznają, że rzeczywiście nie mieli racji.
Ty natomiast wpadłeś zachwycony swoim odkryciem, podekscytowany obnażaniem mitycznej propagandy zacząłeś obrażać ludzi, o tagach nawet nie wspomnę. Są lepsze sposoby na pozbycie się frustracji w życiu. Prostsze.
  • Odpowiedz
@BajaScorpions: Ale co ty mi sugerujesz? Że mam teraz jechać po PiSie za utworzenie WOTu? Mam się wpisywać w waszą narrację, że co PO to plus, a co PiS to minus? Jesteś chyba niepoważny, nie będę się w tę propagandę wpisywać.

PiS podczas swoich rządów zrobił sporo złego i oceniam tę partię negatywnie, natomiast niektóre ich pomysły były dobre, jak zwolnienie z podatku PIT dla osób poniżej 26 rż (większe zarobki
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: opie ty się po vikopie spodziewałeś rzetelnych i sensownych informacji? Przecież 90 procent tego portalu to jakieś chlopki z magazynu czy inni programiści 15k którzy jedyny pistolet jaki widzieli to ten w call of duty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz