Wpis z mikrobloga

@CzeczenCzeczenski: Od początku dostaw na Ukrainę atak na centra logistyczne, również w Polsce, jest możliwy. Dlatego też tak ostrożnie do dostaw podchodzono.
Ten sam Marc Rubio mówi wprost, że odpowiedź na atak należałoby "rozważyć" i "dostosować". Rosjanie mogą zaatakować na kilka sposobów - od cyberataku przez sabotaż po atak konwencjonalny. Idę o zakład, że nawet ostatni sposób nie uruchomi art. 5 NATO tak jak o tym myślimy, o ile nie będzie
@qwarqq: ostatni sondaż o przywróceniu obowiązkowej służby pokazuje że ubrani to my jesteśmy ale żeby do Niemiec uciekać śmiejecie się z ruskich a jak wam zamkną granice i będą mobilne WKU stawiać na granicy to się heheszki skończą
@voov100: Ubrana, bo zimno, ale ginąć nikt za darmo nie chce, a tym bardziej ludzie, którzy mają tutaj wszystko, a nie jesteśmy krajem, który jest napadany przez kogokolwiek. Pierwsza fala to obowiązek tych podludzi, którzy są za obowiązkową służbą wojskową z wiedzą, że się do niej nie zaliczają i wiedzą, że nic nie muszą robić. Znaczy i tak ja mam problem, bo ja od razu bym był wzięty w desanty i