Wpis z mikrobloga

Nie wiem mirki o co chodzi, ale od jakiegoś czasu zamawiając cokolwiek do domu kurierzy odwalają jakieś akcje.

Jeden zostawi paczkę pod drzwiami, nie dzwoniąc nawet dzwonkiem i o tym, że leży dowiaduję się z maila o dostarczeniu po dłuższym czasie. Generalnie nie przeszkadzało by mi to jak by np tryknął domofonem, że ej panie będzie pod drzwiami.

Drugi za każdym razem próbuje przeforsować ciekawy patent. Zamiast dostarczyć pod drzwi to mówi, że włoży do windy i z windy mam sobie odebrać.

Czasem jeszcze dzwonią abym bramę otwierał na osiedle (nie mam miejsca postojowego i pilota do tej bramy) i karze pod szlaban po paczkę się zgłosić gdzie ziom dobrze wie, że ma jakieś 1.5m dalej jak stanie przed bo mam akurat klatkę przy tym szlabanie.

Wiem, że ciężka praca, cisną, ale kurła. Zamawiam lekkie i małe objętościowo rzeczy, nie mam jak w dzień pracując łazić po te paczki. I tak jak tylko jest opcja to domyślnie biorę paczkomaty bo sobie po robocie odbiorę.

#rzeszow #kurier #zalesie
  • 8
  • Odpowiedz
Drugi za każdym razem próbuje przeforsować ciekawy patent. Zamiast dostarczyć pod drzwi to mówi, że włoży do windy i z windy mam sobie odebrać.


@c0ldf1ng33r: a jaki w tym problem? po co w sumie ma wjeżdżać na górę, jak ty możesz to odebrać z windy a on sobie na spokojnie zyska z 10 minut
  • Odpowiedz
po co w sumie ma wjeżdżać na górę, jak ty możesz to odebrać z windy a on sobie na spokojnie zyska z 10 minut


@veracholera: a jak paczka będzie #!$%@? to potem sobie reklamuj w windzie...
  • Odpowiedz
@veracholera: @Bolo92:
to może ja żyję w starych schematach bo od kiedy mam paczkomat pod domem to nie było u mnie kuriera (oprócz znajomych z PP)
kiedyś jak nie spisałeś protokołu przy kurierze to byłeś w dupie
  • Odpowiedz
@pesimist: @c0ldf1ng33r: z tego co pamiętam to od czasu COVIDu znieśli to, że kurier musi osobiście paczkę doręczyć. Mógł ją po prostu zostawić, żeby nie było kontaktu. Do tej pory jak dostaję paczki w pracy to kurierzy zostawiają i idą. Jak coś uszkodzone to reklamacje online. Wystarczy dobre zdjęcia zrobić.
  • Odpowiedz