Wpis z mikrobloga

Hur dur lewaki przestańcie pisać, że Braun wystąpił w rosyjskiej telewizji. Przecież wiadomo, że nikt z Konfederacji nigdy czegoś takiego by nie zrobił.

A już na serio - politycy obecnej Konfederacji przez lata w miarę powtarzalnie komentowali w rosyjskich tv w czasie gdy główne siły w Polsce je bojkotowały. Wszystkie poza obecnym środowiskiem Konfederacji i prorosyjską niedoszłą partią Zmiana.
Wnioski dlaczego tylko oni byli na usługi rosyjskich propagandzistów wyciągnijcie sami.

#rosja #bekazkonfederacji #polityka #konfederacja #braun #ukraina #neuropa
Pobierz szurszur - Hur dur lewaki przestańcie pisać, że Braun wystąpił w rosyjskiej telewizji...
źródło: comment_1664779567PN7hscRi4tLT34XsAkzpAS.jpg
  • 27
@szurszur Ty jesteś przygłupem, że robisz fikołkowy damage control?

Zwrócono wam uwagę, że w konkretnym materiale nie wystąpił Braun jak celowo próbowaliście to wmówić innym, a teraz robisz wpis, że przecież kiedyś tam wystąpili xD

Czy jak ja teraz wrzucę zdjęcie Tuska z Putinem, to będziesz twierdził, że Tusk wciąż się z nim spotyka?
Pobierz Volki - @szurszur Ty jesteś przygłupem, że robisz fikołkowy damage control?

Zwrócono...
źródło: comment_1664781778ZRrL7eOgLkcZ9GKjupOaSJ.jpg
Czy jak ja teraz wrzucę zdjęcie Tuska z Putinem, to będziesz twierdził, że Tusk wciąż się z nim spotyka?


@Volki: Jak zwykle nie na temat i Tusk na dokładkę. Narracja konfederatów już zbieżna z pisowską.
Przeczytaj ze zrozumieniem co ja napisałem. Wyraźnie chodzi mi o to, że politycy obecnie w Konfederacji przez lata chetnie wypowiadali się dla rosyjskich telewizji obok innych prorosyjskich tworów.
Napisałem to w czasie przeszłym, więc nie zmyślaj,
@lycaon_pictus: To dawne dzieje wtedy mediów wschodnich nie śledziłem jeszcze. Jednak w tych partiach było kilka osób, które nawet teraz bywają onucami np. Piskorski, Wrzodak.
Na Białorusi propagandzisci Lukaszenki kilka razy wychwalali Leppera i twierdzili z dupy, że zabito go bo chciał dobrych stosunków z Białorusią. W Rosji raczej już o nim zapomniano.