Wpis z mikrobloga

Mirki czy ktoś z was jedzie dziś, wcześniej z #hamburg lub okolice, na #poznan #kalisz #kolo lub okolice i mógłby mnie zgarnąć? Muszę sie dzisiaj dostać do polski, to bardzo wazne, przewoznik w #!$%@? polecial i jestem w kropce, a ja na wtorek jestem umówiony z lekarzem, wizyt nie da sie przełożyć, inaczej będę musial czekac niewiadomo ile, zaliczki przepadna. Oczywiscie za przejazd zaplace, z tym że mam dość sporo rzeczy ze sobą, panikuje bo naprawde muszę sie dziś tam dostać. #pomocy #transport #niemcy
  • 9
  • Odpowiedz
@jalop: będę próbował dziękuję
@tomeks85: mam za dużo rzeczy, ja naprawdę się sam nie zabiorę. Sprobuje jeszpopytac na grupach na fb, moze ktos bedzie jechal na berlin i mnie zgarnie.
Blablacar sprawdzam co kilka minut, nie ma nic :((
  • Odpowiedz
  • 5
@asdwd #!$%@?ć Pato przewoźników którzy wyłączają telefony a później nagle z dupy gdy nadzieja umarła zaczynają się odzywać xD

powodzenia Mirku!
  • Odpowiedz
@bkwas: a szkoda gadać, on ogólnie wczoraj z rana miał po mnie przyjechać, ale problem z autem miał i blablabla, że w poniedziałek o 6 najpóźniej 7, a tu cisza xD to zapytałem tutaj, bo skończyły mi się opcje, i zacząłem panikować, o 8 dopiero raczył dać znać żebym rzeczy wyniósł już bo on za chwilke bedzie i w sumie stałem jak ta #!$%@? i czekalem na niego z 20 minut
  • Odpowiedz