Wpis z mikrobloga

@Ramboobambo: oglądam i biegam mniej więcej po tych mobach co ci YouTuberzy.
Wiem że teraz ludzie robią inbu i jakieś preye ale ja z tego nie korzystam.
Jedynie te prey czasem uda mi się wylosowac akurat coś na czym expie ale to nic mi nie daje za bardzo.
Pytanie czy ten 100 lvl to nie czasem z kolegą 1000 lvl, m lvl 100 i full waste.
Ja gram rp solo to
Pytanie czy ten 100 lvl to nie czasem z kolegą 1000 lvl, m lvl 100 i full waste.


@pmub: No, tak jeden łepek zrobił 100lvl w 4h xD Solo robisz w tydzień, tylko musisz kupić z 250tc na start, żeby się nie męczyć ze zbieraniem złomu i ciśniesz z lvlem.
Ramboobambo - > Pytanie czy ten 100 lvl to nie czasem z kolegą 1000 lvl, m lvl 100 i ...
@pmub: na stone refinerach walac ava to sie robi nawet 200k/h expa + ok. 50k profitu. Jak powstala concorda to wbilem tam w tydzien 80 lvl to o czym tu gadamy. 3 miesiace to grajac na luzie to juz mialem ok 250 lvl. Pytanie jakich specjalistow ogladasz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak chcesz serio zobaczyc jak sie szybkie pg robi to ogladaj streamerow, ktorzy walcza o topke
Wiem że teraz ludzie robią inbu i jakieś preye ale ja z tego nie korzystam.


@pmub: z preyami wbijasz ten 100 lvl w kilka dni, no, maksymalnie tydzień. Nie ma co "nie korzystać", to jest właśnie element gry. Preye, imbu i wszystko idzie sprawniej.