Wpis z mikrobloga

@pmub: student na umowie zlecenie ¯\_(ツ)_/¯
A tak na serio to ostatnio było cicho nawet o cloudowym bocie który miał niziutki % wykrywalności. Więc taktyk bo też jestem ciekaw
  • Odpowiedz
@Essagit123: masz rację. Ogólnie przez trzy miesiące nie udalo się nawet na pacca zarobić. No ale gra stara każdy kiedyś bocil, pelno kasy mają to inflacja w tej grze jest wysoka jak w państwie pisu po 50 latach rządów kaczora i pinokia xd
  • Odpowiedz
@Ramboobambo: oglądam i biegam mniej więcej po tych mobach co ci YouTuberzy.
Wiem że teraz ludzie robią inbu i jakieś preye ale ja z tego nie korzystam.
Jedynie te prey czasem uda mi się wylosowac akurat coś na czym expie ale to nic mi nie daje za bardzo.
Pytanie czy ten 100 lvl to nie czasem z kolegą 1000 lvl, m lvl 100 i full waste.
Ja gram rp solo to
  • Odpowiedz
Pytanie czy ten 100 lvl to nie czasem z kolegą 1000 lvl, m lvl 100 i full waste.


@pmub: No, tak jeden łepek zrobił 100lvl w 4h xD Solo robisz w tydzień, tylko musisz kupić z 250tc na start, żeby się nie męczyć ze zbieraniem złomu i ciśniesz z lvlem.
Ramboobambo - > Pytanie czy ten 100 lvl to nie czasem z kolegą 1000 lvl, m lvl 100 i ...
  • Odpowiedz
@pmub: na stone refinerach walac ava to sie robi nawet 200k/h expa + ok. 50k profitu. Jak powstala concorda to wbilem tam w tydzien 80 lvl to o czym tu gadamy. 3 miesiace to grajac na luzie to juz mialem ok 250 lvl. Pytanie jakich specjalistow ogladasz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak chcesz serio zobaczyc jak sie szybkie pg robi to ogladaj streamerow, ktorzy walcza o topke
  • Odpowiedz
Wiem że teraz ludzie robią inbu i jakieś preye ale ja z tego nie korzystam.


@pmub: z preyami wbijasz ten 100 lvl w kilka dni, no, maksymalnie tydzień. Nie ma co "nie korzystać", to jest właśnie element gry. Preye, imbu i wszystko idzie sprawniej.
  • Odpowiedz
@dawidczeta: no ja na expach wyciągam te 250k/h czasem 300. Zarobek zależy czy mi się chce loota zbierać. Czasem jak coś wartościowego wypadnie to zbieram. Żeby wbić 200 lvl trzeba ponad 130 000 000 expa.
  • Odpowiedz
@Dziki_wieprz: jak ktoś siedzi po 5 godzin to możliwe. Ja tam pogram pół godziny i już się nie chce, tibia to gra typowo pod bota albo specyficznych ludzi którzy lubią robić jedną czynność przez x godzin.
  • Odpowiedz