Wpis z mikrobloga

Kupiłem Iphone SE 2022 jakoś pół rok temu i to był najlepszy zakup życia. Telefon chodzi tak, jak chodził w dniu zakupu. Nic się nie zacina. Chcę włączyć apkę, to ją włączam i działa, a nie czekam aż się załaduje. Każdy #android chodził super po zakupie, ale już po paru miesiącach zdarzały się ścinki (i droższe i tańsze modele).

Bateria przy moim użytkowaniu bez niczego wytrzymuje cały dzień. Zdjęcia są super, iCloud fajny. W końcu mam telefon, który działa kiedy chcę i jak szybko coś chcę włączyć to, to robię :D Nigdy więcej androida. Kolejny w kolejce do zakupu to Macbook Air albo Mini.
#iphone #apple
  • 8
  • Odpowiedz
@Devih:

Kupiłem Iphone SE 2022

Czyli kupiłeś średniaka, który jest droższy niż flagowiec z Android'em.

Nic się nie zacina

Tak jak na flagowcach z Android'em lub nawet średniakach, ale z porządnym procesorem.
iPhone SE 2022 ma ekran 60Hz, dla mnie każdy smartfon z 60Hz wygląda jakby się zacinał.
Mam tak po przyzwyczajeniu się do smartfona z 144Hz.

Nigdy więcej androida

Twoja decyzja.
Ja za to nigdy nie kupie czegokolwiek od Apple.
  • Odpowiedz
Cholera, ja to nigdy nie widziałem lagujacego telefonu z Androidem który byłby z półki cenowej iPhona. Mój s7 edge działał do maja jak nowy, 6 lat używany, siostra ma już 3 letniego Note 10+ i działa lepiej niż ten mój iPhone 12 świeży xD
  • Odpowiedz
@Magowie0gniaEnjoyer: @Strus: kupiłem ze 3 lata temu mamie s7 edge i już wtedy mi jej było szkoda, że musi tego używać xD Wziąłem wczoraj dla porównania do ręki 7 plusa i to jest przepaść, jeśli chodzi o zwykle użytkowanie telefonu. Nawet to jak napisane są same aplikacje. Intuicyjność androida nie istnieje. Z resztą tam już kilka lat nie ma żadnej aktualizacji. Na 7 plusie iOS 15.6.1 działa ponadprzeciętnie dobrze, jak
  • Odpowiedz