Wpis z mikrobloga

@godrop: ja na ściankę chodziłam tylko amatorsko ze znajomymi, ale z tego co kojarzę na wielu ściankach są po prostu sekcje wspinaczkowe na różnym poziomie i chodzisz sobie na zajęcia grupowe, gdzie uczą cię technik i przy okazji możesz też poobserwować innych, żeby zobaczyć jak oni rozkminiają kolejne ściany.

Najlepiej pójdź na jakąś ściankę i po prostu zapytaj co i jak, bo zazwyczaj takie miejsca są prowadzone przez ludzi zajawionych na
@godrop podbij do klubu wysokogorskiego w swoim mieście. Często się jest tak, że prowadzą sekcję wspinaczkowe dla nowych ludzi i też można zrobić kurs skałkowe taniej niż z ulicy
Ja sie w sumie przeprowadziłem do Łodzi niedawno i szukam kogos do wspinu na line. Troche wiedzy mam bo wspinam sie 8 lat i przepracowalem 1,5 roku na ściance niestety jeżeli chodzi o skały to tutaj moje doswiadczenie równa sie 0 ale jakby co to pisz na priv i sie zgadamy. Podpisuje sie tez pod ludzmi wyżej, jak chcesz jakies zajecia to wal na sekcje dla poczatkujących i tam na pewno bardzo