Wpis z mikrobloga

Płakałem za Marianem baczalem, blackpill RAW i za korolukiem.. za Aryo płakał NIE BĘDĘ. Zwykły przewalacz filmików z telegrama, którego szybko zastąpi inny mireczek, np waro czy groover.

Zresztą nawet do końca nie wiadomo kim jest ten człowiek. Nie zastanawiało was skąd tak dobrze zna język rosyjski/ukraiński i czemu marnotrawi tyle czasu na taki contentu? Bo chyba nie chcecie mi powiedzieć że jakiś profesor czy lingwista siedzi sobie na wykopie. Chyba jako jedyny cieszę się że w końcu odszedł. Przejrzałem sobie właśnie nocne gorące i powoli zaczyna to wyglądać jak jeszcze przed wojną, bez tej nachalnej ukraińskiej propagandy sukcesu i gloryfikowania azowców.

Brawo moderacja, gonić trolli zarówno ukraińskich jak i rosyjskich. ()
#ukraina #wojna #rosja #aryocontent
Pobierz daeun - Płakałem za Marianem baczalem, blackpill RAW i za korolukiem.. za Aryo płakał...
źródło: comment_16646959677P84TFNMiOx0RHHhe4QlPz.jpg
  • 36
@daeun:
No tak, bo jak ktoś zna rosyjski/ukraiński to pewnie jakiś szpion xD (sam się ruskiego uczę z przyczyn hobbystycznych). Poza tym mi akurat ten kontent pasował, bo nie chce mi się śledzić dziesiątek profili na Twitterze, czy kanałów na telegramie, by być na bieżąco.

Po takim wysrywie wydaje mi się, że masz literówkę w nicku.
@daeun: wiem, że trol, ale z nudy odpiszę. W Polsce rosyjski zna miliony ludzi i nie jest nic dziwnego. Mam kolegę, który w firmie pracował z rosyjskimi klientami przed wojną więc poszedł na kurs językowy, 2 razy w tygodniu chodził i ma certyfikat na jakimś tam wysokim poziomie. To był jeden z topowych języków biznesowych. Dodatkowo był uczony w szkołach jeszcze do niedawna.
Mam kolegę, który w firmie pracował z rosyjskimi klientami przed wojną więc poszedł na kurs językowy, 2 razy w tygodniu chodził i ma certyfikat na jakimś tam wysokim poziomie. To był jeden z topowych języków biznesowych. Dodatkowo był uczony w szkołach jeszcze do niedawna


@koniecswiatajestbliski: cool story bro, a co ma wspólnego z tematem że twój kolega poszedł na kurs językowy xD
chyba że się kolegą chciałeś pochwalić
@koniecswiatajestbliski: dobra, pieprzysz od rzeczy i nawet nie potrafisz wytknąć co wysnułem źle.
Spadaj na drzewo i z niego nie złaź bo tam jest twoje miejsce. A jak poczujesz się istotą rozumną to zejdź i napisz konkretnie