Wpis z mikrobloga

@IndustrialFgt2Powrot: @nosacz_ninja: To co tu widzimy to jest właśnie pranie mózgu propaganda. Może śmieszne sie wydawało jak za komuny przyczepiano sie do duperelka jako zagrożenia systemu.
Siedzą tu i tylko wałkują układ podwójny tematow(ważna konfiguracja) "Ubić kacapa"(Ukraina raczej jest drugoplanowe ale to temat tabu bo co ludzie powiedzo) - "Uwaga kacapski troll".
Po tych paru miesiącach treningu wyrobiona została zdolność na takiej samej zasadzie jak jakiś Azjata w fabryce co
Tak w skrócie, co ci się nie podoba?


@nosacz_ninja: To co tu widzimy to jest właśnie pranie mózgu propaganda. Może śmieszne sie wydawało jak za komuny przyczepiano sie do duperelka jako zagrożenia systemu.
Siedzą tu i tylko wałkują układ podwójny tematow(ważna konfiguracja) "Ubić kacapa"(Ukraina raczej jest drugoplanowe ale to temat tabu bo co ludzie powiedzo) - "Uwaga kacapski troll".
Po tych paru miesiącach treningu wyrobiona została zdolność na takiej samej zasadzie
Przyznam, że nie przeczytałem całego, strasznie długie.


@nosacz_ninja: Trochę się upaliłem i mi się algorytmy kompresji myśli trochę wykrzaczyły i zobrazowałem to o co mi chodzi tak trochę #!$%@?.BMP